Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Świąteczne warsztaty plastyczne w świetlicy, 2019 r.

Drukuj

Ozdoby świąteczne są piękną oprawą Świąt Bożego Narodzenia. Tuż przed świętami w świetlicy dzieci pod okiem wychowawców doskonaliły swoje umiejętności plastyczne. Na zajęciach powstawały oryginalne i jedyne w swoim rodzaju ozdoby świąteczne: bombki zdobione cekinami, kolorowe łańcuchy i zawieszki na choinkę oraz tradycyjne kartki świąteczne. W radosnym nastroju, przy dźwiękach kolęd Świetliczaki chętnie wypowiadały się na temat zbliżających się świąt i opowiadały o swoich marzeniach dotyczących prezentów. Wykonywanie ozdób świątecznych dało dzieciom dużo satysfakcji i radości. Gotowe ozdoby można było zabrać ze sobą do domu lub przekazać na świetlicowy kiermasz świąteczny.

Tekst: A.Warda

Zdjęcia: W. Łukasiak, H. Hapusta, M. Kamińska, M. Karkocha, E. Żelazowska, A. Warda

 

Dnia 16 stycznia 2020r. w świetlicy klasy 1d odbyły się warsztaty plastyczne, które miały na celu przygotowanie upominków od wnucząt z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały w prezencie pachnące mydełka ozdobione kolorowymi elementami z papieru estetycznie zapakowane w celofan przy użyciu wstążeczki. Prace przyniosły dzieciom wiele radości i satysfakcji. Wykonane upominki będą miłą niespodzianką dołączoną do życzeń składanych kochanym Babciom i Dziadkom w dniu Ich święta.

Tekst: E.Żelazowska

Zdjęcia: A.Warda

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Saturday the 19th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |