Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Książki z Empiku

Drukuj

W dniach 24 X-28 XI 2019 r. nasza szkoła przystąpiła do akcji promującej czytelnictwo i wzięła udział w ogólnopolskim konkursie, pt.: „Tysiąc powodów by czytać”, zorganizowanym przez Empik. Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej z ulubioną sceną z wybranej książki. Uczniowie klasy siódmej stworzyli ilustrację do powieści „Alicja w Krainie Czarów”,a następnie cała społeczność szkolna czyli uczniowie, rodzice, pracownicy szkoły, jej przyjaciele i sympatycy, mogli codziennie głosować poprzez aplikację mobilną Empiku na swoją placówkę.
Dzięki wspaniałej współpracy, mobilizacji i aktywności całego środowiska udało się osiągnąć III miejsce w Polsce, jako jedyna szkoła z Warszawy, co pozwolio wzbogacić naszą bibliotekę o około 1000 książek, których tytuły wybierali uczniowie. Sukces jest tym większy, że jedynie pięć szkół z całej Polski, w kategorii szkoły ponad 120 uczniów, wygrało nagrody rzeczowe. Udział w akcji wzięło aż 550 szkół.
Uzyskaliśmy imponujacy wynik ponad 30 tysięcy oddanych głosów, co świadczy o wspaniałej współpracy całej społeczności i zintegrowaniu środowiska dla osiągnięcia wyjątkowego celu - wygrania książek, które posłużą nie tylko obecnym uczniom, ale też następnym rocznikom.
W dniu 23 stycznia 2020 r. nastąpiło uroczyste przekazanie przez Empik wybranych przez nas książek. Zachęcam do obejrzenia zdjęć z tego spotkania.

Tekst: M.Tomaszek

Zdjęcia: K.Dzwonowska, "Manufaktura Kadru", Empik

   

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Tuesday the 4th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |