Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Drukuj

3 grudnia obchodziliśmy Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Z tej okazji w naszej szkole zajęcia na temat osób niewidomych i słabowidzących poprowadziła pani Ewa Mielziuk - tyflopedagog z Fundacji  Cedunis.  W warsztatach uczestniczyły 2 grupy - uczniowie z klas młodszych: 1b, 2d oraz 3c jak również z klas starszych: 7b, 7g i 8f. W trakcie zajęć uczniowie mieli możliwość obejrzenia książek, map, planów dla osób niewidomych. Pani Ewa przedstawiła jak osoby z dysfunkcją wzroku radzą sobie w czynnościach życia codziennego, np. w jaki sposób się poruszają i jak można im w tym pomóc.

Tekst: K.Pamrowska, M.Pękalska

 


 

Wednesday the 15th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |