Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Kształcenie na odległość

Drukuj

Działając na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r., poz. 493), zostaje ograniczone funkcjonowanie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Warszawie do dnia 10 kwietnia 2020 r.
W ZSP 7 zostaje wprowadzone kształcenie na odległość, rozumiane, jako kształcenie z wykorzystaniem metod i technik oraz środków komunikacji, które w procesie edukacji nie wymagają osobistego kontaktu ucznia z nauczycielem, a także możliwość skorzystania z materiałów edukacyjnych wskazanych przez nauczyciela.

Zasady dotyczące sposobu i warunków realizowania zdalnego nauczania w naszej szkole - link

 


 

Sunday the 12th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |