Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Posłuchaj książki „O bardzo leniwym kocie” autorstwa F. Biermann. Czyta dla Was nasz uczeń Michał Pawłowski z klasy 5F

Drukuj

W czasie zdalnego nauczania można było również dołączyć do grupy, która swój wolny czas spędzała razem z biblioteką. Mogliśmy pogadać o wszystkim, wygadać się, pośmiać i pochwalić się swoimi pupilami. Ale oczywiście to nie wszystko! Mieliśmy okazję poczytać sobie wzajemnie, kto chciał i książkę jaką miał.
Dla tych wszystkich, którzy chcieliby posłuchać chociaż jednego, świetnego opowiadania, w niepowtarzalnym wykonaniu i poznać, jak życie kocura Józefa odmieniła uciążliwa pchła. Zapraszamy. Powiem tylko, że za wszelką cenę chciał się jej pozbyć. Czy mu się udało? Czy na pewno chciał jej się pozbyć? No właśnie, jak odmieniła jego życie? Posłuchaj, bo po wysłuchaniu całego opowiadania okaże się, że książka ma ciekawe przesłanie. Jakie?
Nasz leniwy bohater najbardziej na świecie lubił się wylegiwać na kanapie. Z domu wychodził tylko za potrzebą. Pewnego dnia pech chciał, że akurat na dworze był bardzo hałaśliwy pies, którego nie lubił. I tak to tym sposobem, po spotkaniu z nim złapał pchłę, która bardzo mu doskwierała. Prawdziwa udręka. Oglądał dużo TV to wiedział, jak się jej pozbyć. Co zrobił i co zrozumiał?
Lenistwo warto przezwyciężyć, bo może nas spotka coś miłego. Warto czasem ruszyć się z domu, nie popadać w rutynę, zrobić coś fajnego. Świat jest przecież taki ciekawy.
Na długo kota zapamiętacie :)

Link do nagrania: https://drive.google.com/file/d/1oY1Ou6lO8t9UMjumhNKQHEcdiYpFezyM/view?usp=sharing

 


 

Sunday the 12th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |