Wielka Zbiórka Książek

Startujemy już w 6 edycji Wielkiej Zbiórki Książek zorganizowanej przez Fundację Zaczytani.org i zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas 1-8, jak i dorosłych do udziału w niej.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 08.09.2020 - 05.10.2020 r.

Książki (beletrystyka i literatura popularno-naukowa) powinny być w bardzo dobrym stanie, wydane tylko po 2000 roku, przeznaczone dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych, czyli dla każdego :-)

Punkty zbiórki książek w szkole:
-) Biblioteka - I piętro
-) Filia szkoły (s. 06) pani Katarzyna Dzwonowska
-) Świetlica (s. 038) pani Anna Warda i pani Małgorzata Czerniszewska

Jeżeli mają Państwo w swoich zbiorach książki w dobrym stanie dla dzieci i młodzieży oraz czytadła dla dorosłych to dołączcie do Zaczytanego świata i weźcie udział w akcji. Książki zostaną przekazane do placówek medycznych i opiekuńczo-wychowawczych, świetlic wiejskich i środowiskowych oraz domów pomocy, tworząc kolejne Zaczytane biblioteki dla dzieci i dorosłych.

Więcej informacji o akcji na stronie www.zaczytani.org

Koordynatorzy akcji: Monika Tomaszek, Aneta Dziedzic, Beata Skwarska (biblioteka), Anna Warda, Małgorzata Czerniszewska (świetlica), Katarzyna Dzwonowska (nauczyciel informatyki)

zaczytani

Friday the 19th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM