Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Konkursy kuratoryjne

Drukuj

Zapraszamy do udziału w konkursie "Szkoła marzeń". Organizatorem konkursu jest Parlamentarny Zespół ds. Dzieci. Celem konkursu jest kształtowanie postaw twórczych wśród dzieci i młodzieży poprzez pobudzenie rozwoju ich umiejętności redagowania różnych form wypowiedzi pisemnej oraz umiejętności plastycznych. Konkurs ma wywołać refleksje uczestników konkursu w efekcie podjęcia przez nich próby określenia i przekazania swoich oczekiwań wobec szkoły. Więcej o konkusie i regulamin - proszę kliknąć link

 


 

Szkolny etap konkursu kuratoryjnego z języka polskiego odbędzie się w poniedziałek o godz. 14.00 w salach 118 i 121. na pierwszym piętrze. Uczestnicy są w tym czasie zwolnieni z zajęć. Życzymy powodzenia naszym uczniom!

 


 

Etap szkolny Przedmiotowego konkursu z matematyki, którego organizatorem jest Mazowieckie Kuratorium Oświaty, odbędzie się 7 października 2014r. o godzinie 14. Zakres wiedzy na stronie: http://www.konkursy.mscdn.eu/ , zakładka: konkursy przedmiotowe.

Koordynator konkursu

M. Miętus

 


 

Zapraszamy uczniów klas 4-6 do udziału w XXII edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Matematyka- Plus. Zapisy u nauczycieli matematyki do 7 października 2014r. Konkurs płatny.

Koordynator konkursu

M. Miętus

 

Tuesday the 5th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |