Obchody Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia

„Wie to każdy nie od dzisiaj - w listopadzie Święto Misia!”
Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest corocznie 25 listopada. Z tej okazji wszyscy uczniowie klas IV - VI naszej szkoły, którzy podczas zajęć lekcyjnych mieli na ławce obok siebie pluszowego misia byli zwolnieni z odpowiedzi ustnych.
W ramach obchodów tego szczególnego dla dzieci dnia grupa wolontariuszy wraz z opiekunem p. Anną Kawą udała się do przedszkolaków. Podczas spotkania odbyła się krótka prezentacja multimedialna i pogadanka na temat ulubionych postaci bajkowych, jakimi są właśnie misie oraz tych żyjących na wolności, które możemy zobaczyć choćby w warszawskim ogrodzie zoologicznym. Następnie dzieci z pomocą wolontariuszy miały za zadanie wykonać z otrzymanych części misia, a następnie go pokolorować.
Podczas spotkania z przedszkolakami bardzo miło i sympatycznie upłynął nam czas.

Friday the 29th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM