Spotkanie autorskie z pisarką

W dniu 11 i 17 grudnia 2014 roku odbędzie się spotkanie autorskie pod tytułem „Zabawy z poezją” z panią Hanną Niewiadomską.
Hanna Niewiadomska pisze poezję dla najmłodszych od kilkunastu lat. Wydała trzy pięknie ilustrowane książki pod wspólnym tytułem "Bajczytanki Pani Hanki". Jej wiersze zostały wydrukowane w dwóch zbiorach wydanych przez wydawnictwo Eurograf - "Wielkiej księdze wierszy" i "Najpiękniejszych wierszach dla dzieci". Utwory te znalazły się w kanonie poezji dziecięcej obok najwybitniejszych poetów polskich.
Spotkanie przeznaczone jest dla klas trzecich, które są chętne wziąć udział w zajęciach z pisarką oraz dla zainteresowanych dzieci przebywających w tym czasie w świetlicy szkolnej.
Szczegółowe informacje w bibliotece głównej.
Opiekunowie: Monika Tomaszek, Aneta Dziedzic, Anna Warda

Friday the 19th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM