Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

"Zabawy z poezją" - spotkanie autorskie z Hanna Niewiadomską

Drukuj

11 grudnia klasa IIF i IIG wzięły udział w spotkaniu z Hanną Niewiadomską – autorką książek dla dzieci wydawanych pod tytułem „Bajczytanki Pani Hanki”. Spotkanie odbyło się w bibliotece szkolnej. Dzieci wysłuchały czytanych przez poetkę wierszy m.in. (Bąk, Mole książkowe, Kaloryfer). Pani Hanna opowiedziała nam jak powstaje wiersz, z czego się składa i skąd czerpie pomysły na swoje nowe utwory. Wspólnie bawiliśmy się w rymowanki i wymyślaliśmy tytuł do nowego wiersza. Uczniowie zadawali pytania dotyczące twórczości poetki. Na koniec spotkania Pani Hanna wręczyła wszystkim kolorowe zakładki do książek na których były wydrukowane wiersze i ilustracje z jej książki. Można było również kupić „Bajczytanki” i zdobyć autograf.
Bardzo dziękujemy Pani Hannie za wesołe i twórcze zajęcia z poezją i już czekamy na kolejne.

Zdjęcia: wychowawcy świetlicy

 


 

Tuesday the 5th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |