Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych 2018/2019

Zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę na rok szkolny 2018/2019 - link

Kryteria rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych - link

Harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 - link

Kryterium dochodu na osobę w rodzinie kandydata - link

Link do Biura Edukacji: http://edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja

Dodatkowe zajęcia dla oddziału integracyjnego

W przyszłym roku planujemy dodatkowe zajęcia (obowiązkowe) dla oddziału przedszkolnego - integracyjnego. Zajęcia mają na celu wsparcie wszystkich dzieci w tym oddziale i będą obejmować obszary:

1. Treningu umiejętności społecznych (emocje, radzenie sobie z nimi, reakcje na sytuacje trudne, porażki wygrane) – zajęcia te wspierają rozwój społeczny każdego dziecka i wpływają na zintegrowanie grupy.
  2. Ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne (kształtują relację z rówieśnikiem, wspomagają świadomość i orientację swojego ciała w przestrzeni, wspierają rozwój fizyczny dziecka).
  3. Zajęcia plastyczne prowadzone różnymi technikami (metoda malowania dziesięcioma palcami, tworzenie albumu autobiograficznego umożliwiającego lepsze poznanie siebie).
  4. Zabawy/ zajęcia integrujące grupę i umożliwiające tworzenie odpowiednich relacji.
Friday the 20th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM