Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Bemowskie Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu

Drukuj

11 lutego 2015r. o godz. 11.00 w sali widowiskowej ArtBemu, podczas Bemowskich Obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu dla Szkół Podstawowych, wręczone zostały nagrody laureatom konkursu plastycznego i multimedialnego. Miło nam poinformować, że w konkursie Bezpieczna przygoda z Internetem uczennica klasy 5 naszej szkoły Alicja Janusz zajęła I miejsce. Wyróżnienia otrzymali również Bartosz Warda z klasy 5 i Amelia Kwiatkowska z klasy 4. Uroczystość wręczenia nagród laureatom uświetniły występy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 82, która była organizatorem tego przedsięwzięcia. Gratulujemy zwycięzcom i nauczycielom zajęć komputerowych przygotowującym uczniów oraz życzymy dalszych sukcesów :)

Zdjęcia: D. Dziadyk-Szczepińska

 


 

Wednesday the 8th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |