Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Konkursy związane z obchodami Tygodnia Chleba

Drukuj

W dniach 16 - 23 października 2015 roku w naszej szkole organizowany jest Tydzień Chleba.

W związku z tym w szkole odbędą się różnorodne konkursy. Między innymi uczniowie mają możliwość wykazać się zdolnościami plastycznymi. Organizujemy konkurs plastyczny dotyczący zdrowego żywienia, wartości chleba "Sprawdzę, co wiem, zanim go zjem". Mile widziane różne techniki plastyczne. Prace można wykonywać w formacie A3 w grupach maks 2-osobowych. Grupy 3-4 osobowe proszone są o wykonanie prac w większych formatach. Prace proszę składać do 9 października u pani Małgorzaty Przewłockiej.

Uczniów klas I - IV uczęszczających do świetlicy zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszy wierszyk o zdrowym odżywianiu. Prace należy dostarczyć do organizatorów do 9 października - REGULAMIN.

Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym "Zdrowy chleb". Każda klasa ma za zadanie wykonać ilustrację/plakat przedstawiający chleb, bądź inne pieczywo, wylosowaną techniką (ilustracje wyklejone różnego rodzaju ziarnami, np zboże, płatki owsiane, ziarna słonecznika). Organizatorzy do każdej z klas przyjdą z losami - odbędzie się losowanie materiałów, z których ma być wykonana praca. Prace zbieramy do 9 października w sali 102 - duża szkoła.

Uczniów klas IV - VI zachęcamy do pisania wierszy związanych z chlebem. Regulamin konkursu dostępny jest w szkole i u pani Beaty Jankowskiej. 

Tuesday the 5th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |