Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Najsympatyczniejsi uczniowie SP 321 w ZSP nr 7

Drukuj

Chcąc wzmocnić pozytywne postawy i zachowania w naszej szkole, takie jak życzliwość, uczciwość i tolerancja, Samorząd Uczniowski w ostatnim tygodniu października 2015 roku zorganizował konkurs na ,,Najsympatyczniejszego Kolegę lub Koleżankę” oraz najsympatyczniejszą klasę. Konkurs składał się z dwóch etapów. Najpierw każda klasa w trakcie głosowania wybierała spośród siebie najbardziej serdeczną, uczynną i pomocną osobę. Następnie SU przeprowadził głosowanie wśród nauczycieli. Każdy oddał głos na uczennicę, lub ucznia, wzbudzającego najwięcej sympatii.
Wybory odbyły się w trzech kategoriach: klas IV, V i VI. Wyniki głosowania są następujące:

Klasy IV:
Najsympatyczniejszymi uczennicami zostały: Julia Molenda z kl. 4 a, Julia Dadał z kl. 4 d


Klasy V:
Najsympatyczniejszą uczennicą została Zofia Matysiak z kl. 5 a.

Klasy VI:
Najsympatyczniejszą uczennicą została wybrana Marlena Tymińska z kl. 6 a.

Nauczyciele głosowali także na ,,Najsympatyczniejszą Klasę” z poziomu klas 4 - 6.
Ten tytuł zdobyła klasa 4 f i 5 a

Wybranym osobom oraz klasie 4f i 5a serdecznie gratulujemy.

 


 

Monday the 1st. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |