Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Z życzeniami świątecznymi w Urzędzie Dzielnicy Bemowo

Drukuj

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego ZSP nr 7: Amelia Zduńczyk i Kacper Kowalczyk wraz z wicedyrektor Magdaleną Lipińską, wicedyrektor Małgorzatą Winczewską, opiekunem Agnieszką Kossakowską–Lewaszow i Joanną Kostewicz udali się do Urzędu Dzielnicy Bemowo, aby złożyć życzenia świąteczno – noworoczne. Amelka i Kacper w imieniu uczniów ZSP nr 7 życzyli wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia burmistrzowi Markowi Lipińskiemu, zastępcy burmistrza Grzegorzowi Kuca i pracownikom DBFO. Uczniowie na ich ręce przekazali także wykonane własnoręcznie przez dzieci ze świetlicy choinki i ozdoby świąteczne.

Zdjęcia: A. Kossakowska-Lewaszow

 


 

Monday the 1st. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |