Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Wiosna

Drukuj

21 marca z okazji pierwszego dnia wiosny na drzwiach naszych sal lekcyjnych pojawiły się plakaty przedstawiające wiosnę. Widać było, że uczniowie podeszli do tego zadania z wielkim zaangażowaniem bowiem żadne plakaty nie wyglądały podobnie – każdy posiadał swój unikatowy styl. Korytarze naszej szkoły przez to stały się kolorowe i przytulne. Przedstawiciele klas 4-6: Ela Sójka, Martyna Gwiazda i Karena Jarząbek i opiekun samorządu uczniowskiego Agnieszka Kossakowska – Lewaszow. 

Wyniki konkursu na wiosenny plakat:

 • 4 e -20 pkt.
 • 4a – 19 pkt.
 • 6b – 17,5 pkt
 • 6d – 17 pkt.
 • 5 a – 15 pkt.
 • 6 f – 15 pkt.
 • 5d – 14 pkt
 • 5 c -12 pkt.
 • 4 b -12 pkt.
 • 5h – 11 pkt
 • 5 g -10 pkt.
 • 4c – 10pkt.
 • 5 e – 8 pkt

 

Konkurs na wiosenne przebranie
W tym dniu część uczniów klas 4 – 6 przyszła ubrana na zielono, lub wiosennie. Uczniowie prezentowali rewelacyjne stroje stworzone specjalnie na upragnioną wiosnę. Największą kreatywnością i kombinacją tkanin i kolorów wykazały się uczennice:

 • klasy 5 d – Magda Cieślak – pierwsze miejsce
 • Justyna Chrustny z 5 d – drugie miejsce
 • Karena Jarząbek z klasy 5 a – trzecie miejsce

 

Zdjęcia: A. Kossakowska-Lewaszow

 


 

Monday the 1st. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |