Noc Bibliotek, 2016 r.

Druga Noc Bibliotek, w naszej szkole, dostarczyła nam wielu wrażeń, a kto ją przespał, niech żałuje. W tym roku akcja odbywała się 03 czerwca 2016 r., pod hasłem „ Noc w Warszawie, wielkie hece w bibliotece”.
Imprezę rozpoczęliśmy inscenizacją wiersza „ Rzepka” Juliana Tuwima przygotowaną przez klasę 2 F wraz z wychowawcą świetlicy panią Marzeną Bobin. Poniżej można obejrzeć film z występu naszych artystów.

Jak przystało na naszą bibliotekę, było u nas wiele atrakcji między innymi: zgadywanie na ekranie; komiksowe zmaganie, czyli w dymki wpisywanie; klocki Lego dla każdego; literackie kalambury; zabawy plastyczne Magiczne Zakładki; krzyżówki czytelnicze; warsztaty orgiami oraz głośne czytanie pod hasłem: „Wolno czytać”. Zostały rozdane drobne upominki oraz dwie nagrody książkowe za wykonane ciekawych projektów „maszyn” z klocków Lego.
Najwytrwalsi pod koniec spotkania mogli obejrzeć film „Magiczne drzewo” w wersji kinowej.

NOC BIBLIOTEK WE WSPÓŁPRACY Z BIBLIOTEKĄ PUBLICZNĄ DZIELNICY BEMOWO

W dniu 04 czerwca 2016 uczestniczyłyśmy w Nocy Bibliotek zorganizowanej przez Bibliotekę Publiczną Dzielnicy Bemowo. Miałyśmy przyjemność czytać fragmenty z książek detektywistycznych i zadawać zagadki dotyczące przeczytanego tekstu. Pomagałyśmy też w przygotowaniu plakatu „Wyprawa w świat marzeń” oraz układaniu tytułu książki z rozsypanych kartek. Zdjęcia z tego spotkania udostępnione są na stronie Facebooka Biblioteki Publicznej Dzielnicy Bemowo - link do strony. Zapraszamy do obejrzenia ich.
Noc Bibliotek jest realizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
Zapraszamy do wspólnej zabawy za rok.

Zdjęcia: bibliotekarze

Friday the 29th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM