Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2016/2017

Wybory do Samorządu Uczniowskiego odbyły się 30 września 2016 r. Wszyscy uczniowie klas 4- 6 mieli możliwość oddania głosu na swojego kandydata. Wcześniej miała miejsce kampania wyborcza podczas, której kandydaci mieli możliwość zachęcenia innych uczniów do oddania głosu na nich. Na gazetce szkolnej wisiały plakaty wyborcze dzięki, którym można było lepiej poznać kandydatów na reprezentantów uczniów klas 4- 6.
Wybory zostały przeprowadzone przy udziale powołanej do tego celu komisji wyborczej w skład, której powołano czworo uczniów i opiekunów Samorządu Uczniowskiego.
W wyniku przeprowadzonych wyborów
przewodniczącą została Anna Kowalska kl. 6 d
zastępca: Matylda Kamyk kl. 5 e
zastępca: Julia Hynowska kl. 6 h
zastępca: Mikołaj Łukomski kl. 5c
członkowie zarządu su
Jan Chrobak kl. 6g
Weronika Ostrowska kl. 6F
Zosia Matysiak kl. 6A
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: Agnieszka Kossakowska –Lewaszow, Anna Jabłonowska

Pierwsze zebranie Zarządu Samorządu Uczniowskiego odbyło się 4 października 2016 r. , na którym przyjęto plan pracy Samorządu Uczniowskiego na rok 2016/17.

Zdjęcia: A.Kossakowska-Lewaszow

Thursday the 21st. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM