Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

SU na Powązkach

Drukuj

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami p. Agnieszką Kossakowską i p. Anną Jabłonowską odwiedzili cmentarz Stare Powązki. W przededniu święta Wszystkich Świętych uczniowie oddali hołd zasłużonym Polakom spoczywającym na tej słynnej warszawskiej nekropolii. Zapalili znicze na grobach osób znanych z kart historii. Nie zapomnieli również o modlitwie i światełku nad grobami, o które już nikt nie dba. W melancholijnej oprawie kolorowych drzew, pośród pięknych rzeźb nagrobnych, nietrudno było oddać się rozmyślaniom o przemijaniu, jak zawsze towarzyszącym nam w te ważne jesienne dni.

Zdjęcia: A.Kossakowska-Lewaszow

 


 

Monday the 1st. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |