Pasowanie na Świetliczaka 2016/2017

Dnia 18 listopada 2016r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów na wychowanków świetlicy. W imprezie uczestniczyły dzieci z klasy I A, I B, I C, I D. W tym szczególnym dniu towarzyszyły nam: Pani Katarzyna Sawicka – wicedyrektor klas I-III, Pani Iwona Idzikowska- wicedyrektor klas IV-VI i Pani kierownik świetlicy Bożena Grzelecka. Aby uczniowie klas pierwszych mogli stać się pełnoprawnymi członkami grupy świetlicowej, musieli przejść bardzo ważny test gotowości. Zostali poddani trzem próbom: wiedzy, sprawności i smaku. Kandydaci do uzyskania miana Świetliczaka wzorowo zaliczyli znajomość zasad obowiązujących w świetlicy i doskonale poradzili sobie ze wszystkimi zadaniami. Poprawne ich wykonanie nagradzane było gromkimi brawami. Na koniec dzieci musiały wypić specjalną miksturę pięknie się przy tym uśmiechając. Po zaliczeniu wszystkich prób nastąpiło uroczyste ślubowanie i pasowanie na Świetliczaka. Na pamiątkę uroczystości każdy uczeń otrzymał Odznakę Wzorowego Świetliczaka.
Uczennicom kl. IV F: Andżelice Drygała, Zuzi Kosieradzkiej, Martynie Kempa, Julii Malak i Patrycji Prus dziękujemy za miłe przyjęcie pierwszoklasistów do grona Świetliczaków i pomoc w poprowadzeniu imprezy.
Wszystkim nowym Świetliczakom życzymy wielu miłych chwil spędzonych w świetlicy szkolnej.
Witajcie w świetlicowej gromadzie!

Zdjęcia: wychowawcy świetlicy kl. I

Saturday the 20th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM