Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Konkursy plastyczne

W roku szkolnym 2015/2016 uczniowie klas IV, V i VI brali udział w 10 konkursach plastycznych, otrzymując liczne nagrody i wyróżnienia:

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Pieniądz przyszłości”
I miejsce Alicja Janusz klasa VIB
II miejsce Zuzanna Ignatowska klasa VG
III miejsce Aleksandra Onysk klasa VIB

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Kaligram”
III miejsce
Zofia Matysiak klasa VA

Wojewódzki konkurs plastyczny „ Nauka a czas wolny”
Wyróżnienie
Patrycja Żabik klasa VD

Miejski Konkurs Plastyczno-Multimedialny „ Za każdy kamień twój”
3 wyróżnienia
Weronika Łabędzka klasa VF
Maria Pawlik klasa Vg

Bemowski Konkurs Plastyczny „ Prawa człowieka- prawa dziecka”
Prace grupowe- laureaci
Julia Hynowska, Jan Hynowski klasa VH
Maja Krupa, Weronika Seliga klasa IV B

Bemowski Konkurs Plastyczny „ książki naszych marzeń
Wyróżnienie
Maja Krupa klasa IV b
Patrycja Żabik klasa VD

Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkurów plastycznych.

 


 

Konkurs „Z KOMPUTEREM ZA PAN BRAT. MIASTA EUROPEJSKIE”

Wyniki I edycji ogólnopolskiego konkursu komputerowego dla uczniów szkół podstawowych „Z KOMPUTEREM ZA PAN BRAT. MIASTA EUROPEJSKIE”

  • klasy 1

I miejsce Maciej Hynowski kl. 1d

  • klasy 4-6

II miejsce Jan Hynowski kl. 5h

Zwycięskie prace można obejrzeć na stronie organizatora konkursu - link.

Gratulujemy. 

 


 

Szachy w czerwcu

Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach klasycznych, Radzymin, 11-12.06.2016
W hali Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu rozegrano tegoroczne Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach klasycznych.
SP 321 reprezentowali w odpowiednich grupach wiekowych:
Dziewczęta do lat 11:
3. Emilia Pawłowska, klasa 5b, brązowy medal
Chłopcy do lat 9:
1. Bartosz Fiszer, klasa 2a, złoty medal
relacja/zdjęcia/wyniki: http://uks321.waw.pl/?p=4735

III Turniej Finałowy "Edukacja przez Szachy w Szkole”, Warszawa, 03.06.2016
W warszawskiej hali Torwar odbył się III Finał akcji “Edukacja przez Szachy w Szkole”. W rozgrywkach wzięło udział ponad siedmiuset uczniów klas I-III w 135 zespołach.
SP 321 reprezentowały dwa zespoły po sześcioro zawodników zajmując miejsca indywidualnie:
Zespół 1: 88 pkt./6 rund
A. 11. Helena Klepacz, klasa 1d, 14 pkt.
B1. 4. Mateusz Iwanicki, klasa 1f, 16 pkt.
B1. 10. Marcin Iwanicki, klasa 1f, 14 pkt.
B1. 11. Kamil Kuczewski, klasa 1g, 14 pkt.
D1. 2. Bartosz Fiszer, klasa 2a, 18 pkt.
F1. 38. Michał Iwanicki, klasa 3b, 12 pkt.
Zespół 2: 78 pkt./6 rund
A. 31. Aleksandra Mucha, klasa 1h, 12 pkt.
B2. 10. Krzysztof Pac, klasa 1g, 14 pkt.
D1. 18. Jan Drużdżel, klasa 2a, 14 pkt.
D1. 23. Jan Jałoszyński, klasa 2e, 14 pkt.
D2. 43. Karol Safjański, klasa 2c, 12 pkt.
D2. 40. Jakub Trzoch, klasa 2a, 12 pkt.
W klasyfikacji drużynowej ogólnopolskiej III Finału zespoły zajęły odpowiednio miejsca:
10. zespół 1, 88 pkt.
29. zespół 2, 78 pkt.
W roku bieżącym III Finał jest jednocześnie rozstrzygnięciem akcji „Wars i Sawa grają w szachy”. W turnieju wzięło udział 37 zespołów szkół warszawskich.
W klasyfikacji "€œWars i Sawa grają w szachy” zespoły zajęły odpowiednio:
1. zespół 1, puchar dla szkoły
10. zespół 2
relacja/zdjęcia/wyniki: http://uks321.waw.pl/?p=4680

Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 6 i 7, Mińsk Mazowiecki, 14.05.2016
W Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 6 i 7.
Reprezentantem SP 321 w mistrzostwach chłopców do lat 7 był:
6. Kamil Kuczewski, klasa 1g
Kamil zajął 6 miejsce wśród 28 zawodników, z taką samą ilością punktów co brązowy medalista mistrzostw (miejsce dzielone 3-6).
relacja/zdjęcia/wyniki: http://uks321.waw.pl/?p=4617

 


 

Dzielnicowy konkurs piosenki dziecięcej

WYNIKI DZIELNICOWEGO KONKURSU PIOSENKI DZIECIĘCEJ:

kategoria uczniów klas V i VI

I miejsce: Amelia Zduńczyk
wyróżnienie: Antonina Krakowian

kategoria uczniów klas I-IV

wyróżnienie: Aleksandra Mucha i Amelia Sarniak

Gratulujemy

 


 

Kangur Matematyczny 2016

Wyniki konkursu - Kangur Matematyczny 2016

w kategorii Żaczek - klasa 2:

  • Fiszer Bartosz - wyróżniony
  • Urbański Maciej - wyróżniony
  • Nowotka Maja - wyróżniony

 

w kategorii Maluch - klasa 3:

  • Morawski Szymon - laureat
  • Mazurczak Józef - wyróżniony
  • Kustra Igor - wyróżniony
  • Giętkowski Michał - wyróżniony
  • Malak Julia - wyróżniony
  • Kosieradzka Zuzanna - wyróżniony
  • Iwanicki Michał - wyróżniony
  • Rudziński Piotr - wyróżniony
  • Sarniak Amelia - wyróżniony

 

w kategorii Maluch - klasa 4:

  • Rowicki Oskar - laureat
  • Ponieważ Bartosz - bardzo dobry
  • Orzechowski Michał - wyróżniony
  • Danis Karolina - wyróżniony
  • Sabak Ewa - wyróżniony
  • Zalewski Adam - wyróżniony

 

w kategorii Beniamin - klasa 5:

  • Okrasa Dominika - bardzo dobry
  • Hynowski Jan - wyróżniony
  • Hynowska Julia - wyróżniony

 

w kategorii Beniamin - klasa 6:

  • Szara Zuzanna - wyróżniony

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów matematycznych!

 


 

Ogólnowarszawski konkurs fotograficzny - Ciekawe obiekty w parkach Warszawy

Wyniki ogólnowarszawskiego konkursu fotograficznego pt.: Ciekawe obiekty w parkach Warszawy.

  • I-miejsce MARTYNA PYCIARZ KL.IV A SP. 321

 

Wyróżnienia:

  • AGNIESZKA OLEJARZ KL.VI C SP. 321
  • STANISŁAW WOJCIECHOWSKI KL. VI B SP. 321

 


 

Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach

Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach klasycznych 2016 - edycja klubowa, Warszawa, 23-24.04.2016
W hali sportowej Reduta na warszawskiej Woli odbyły się rozgrywki klubowe indywidualne Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w szachach klasycznych. Uczniowie SP321 występowali w rozgrywkach w reprezentacji klubu UKS SP 321 Warszawa-Bemowo.
Zajęli miejsca odpowiednio w grupach turniejowych:
C10:
1. Bartosz Fiszer klasa 2a, złoty medal WOM
D12:
4. Emilia Pawłowska klasa 5b
C12:
5. Jakub Fiszer klasa 5H
Jakub Fiszer wypełnił normę na II kategorię szachową.
zdjęcia/wyniki: http://uks321.waw.pl/?p=4549

XLIX Warszawska Olimpiada Młodzieży szkół podstawowych - finał, Warszawa, 19.04.2016
W rozgrywkach finałowych XLIX Warszawskiej Olimpiady Młodzieży szkół podstawowych w szachach drużynowych reprezentujący Bemowo zespół SP321 zajął medalowe trzecie miejsce spośród 18 najlepszych zespołów warszawskich szkół podstawowych.
Zespół SP321 (kolejność wg szachownic):
Bartosz Fiszer klasa 2a
Jakub Fiszer klasa 5h
Michał Orzechowski klasa 4c
Emilia Pawłowska klasa 5b
Opiekunem podczas rozgrywek finałowych w SP154 była Zofia Marks.
zdjęcia/wyniki: http://uks321.waw.pl/?p=4518

Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach szybkich 2016 - edycja klubowa, Warszawa, 17.04.2016
W hali sportowej Reduta na warszawskiej Woli odbyły się rozgrywki klubowe indywidualne Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w szachach szybkich. Zawody rozgrywano w grupach wiekowych w podziale na dziewczęta i chłopców. Uczniowie SP321 występowali w rozgrywkach w ramach klubu UKS SP 321 Warszawa-Bemowo. Zajęli miejsca odpowiednio w grupach turniejowych:
C10:
1. Bartosz Fiszer klasa 2a, złoty medal WOM
5. Michał Orzechowski, klasa 4c
D12:
1. Emilia Pawłowska klasa 5b, złoty medal WOM
C12:
13. Jakub Fiszer klasa 5H
Czterech uczniów szkoły SP321 zdobyło dwa medale złote WOM w szachach szybkich.
zdjęcia/wyniki: http://uks321.waw.pl/?p=4508

XLIX Warszawska Olimpiada Młodzieży szkół podstawowych -€“ Bemowo, Warszawa, 14.04.2016
Reprezentacja SP 321 w szachach zwyciężyła w eliminacjach dzielnicowych XLIX Warszawskiej Olimpiady Młodzieży szkół podstawowych w szachach drużynowych. W rozgrywkach uczestniczyło 7 zespołów reprezentujących szkoły podstawowe Bemowa. Jako zwycięzca rozgrywek dzielnicowych reprezentacja uzyskała kwalifikację do turnieju finałowego WOM.
Zespół SP321 (kolejność wg szachownic):
Bartosz Fiszer klasa 2a
Jakub Fiszer klasa 5h
Michał Orzechowski klasa 4c
Emilia Pawłowska klasa 5b
Opiekunem podczas rozgrywek dzielnicowych w SP357 była Zofia Marks.
zdjęcia/wyniki: http://uks321.waw.pl/?p=4495

Zdjęcia: UKS SP321 Warszawa - Bemowo

 


 

Międzyszkolny Konkurs "Chronimy swoje dane"

Laureaci Międzyszkolnego Konkursu "Chronimy swoje dane", dotyczący ochrony danych osobowych w ramach programu "Twoje dane twoja sprawa":

klasy 1

  • I miejsce - Remigiusz Wojtak
  • II miejsce - Jerzy Gajowiak
  • III miejsce - Karolina Jakóbczak

 

klasy 3

  • II miejsce - Monika Chrobak
  • III miejsce - Maja Dronszczyk

 

Wszystkie prace wykonane na konkurs przez naszych uczniów można obejrzeć na poniższym filmie. Prace laureatów można również obejrzeć na stronie organizatora konkursu - link

Gratulujemy pomysłów i życzymy dalszych sukcesów. 

 


 

Magia świąt

Uczennica klasy 5G Zofia Sobótka zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Magia Świąt Bożego Narodzenia".

 


 

Dzielnicowy Konkurs Multimedialny "Bezpieczna przygoda z Internetem"

Laureaci Dzielnicowego Konkursu Multimedialnego dla kl. I-VI pt. "Bezpieczna przygoda z Internetem" organizowanego w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu.

kategoria: praca graficzna

klasy 1-3

  • III miejsce - Jerzy Gajowiak kl. I

 

klasy 4-6

  • I miejsce - Szymon Rydzewski kl. V

 

kategoria: prezentacja multimedialna

klasy 1-3

  • I miejsce - Eryk Janiczek kl. II
  • II miejsce - Hanna Domińska kl. III

 

klasy 4-6

  • wyróżnienie - Martyna Pyciarz kl. IV

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!

 


 

Szachy 2015/2016

Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 w szachach klasycznych, Jastrzębia Góra, 28.02-06.03.2016
Bartosz Fiszer, uczeń klasy 2A SP321, zawodnik klubu UKS SP 321 Warszawa-Bemowo na rozgrywanych w Jastrzębiej Górze Mistrzostwach Polski Młodzików zdobył I miejsce i tytuł Mistrza Polski do lat 10.
W zawodach uczestniczyło 66 chłopców z całej Polski, zakwalifikowanych w rozgrywkach regionalnych.
Zdobywając tytuł Bartek uzyskał prawo do reprezentowania Polski w Mistrzostwach Europy i Świata Juniorów w roku 2016.
zdjęcia/wyniki: http://uks321.waw.pl/?p=4374

 

Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich, Warszawa-Wesoła, 21.11.2015
SP 321 Wicemistrzem w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Szkół Podstawowych
W hali gimnazjum 119 w Warszawie-Wesołej odbyły się największe rozgrywki drużynowe w województwie.
W Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Szkół Podstawowych wzięło udział 92 zespoły. 390 zawodników
drużynowo przy stołach z czterema szachownicami rozegrało 8 rund.
Zespoły reprezentujące SP 321 do mistrzostw wystawił UKS SP 321 Warszawa-Bemowo:
Zespół 1
szachownica 1: Bartosz Fiszer, klasa 2a
szachownica 2: Jakub Fiszer, klasa 5h
szachownica 3: Michał Orzechowski, klasa 4c
szachownica 4: Emilia Pawłowska, klasa 5b
Zespół 2
szachownica 1: Jan Drużdżel, klasa 2a
szachownica 2: Jakub Trzoch, klasa 2a
szachownica 3: Jan Jałoszyński, klasa 2e
szachownica 4: Helena Klepacz, klasa 1d
Zespoły zajęły odpowiednio miejsca 2 (zespół 1) i 72 (zespół 2).
Tym samym zespół SP 321 utrzymał tytuł Drużynowego Wicemistrza Mazowsza Szkół Podstawowych wywalczony w roku ubiegłym.
relacja/zdjęcia/wyniki: http://uks321.waw.pl/?p=4187
relacja z mistrzostw w TVP Warszawa: http://warszawa.tvp.pl/22741989/21112015

 

Mistrzostwa Świata Juniorów w szachach klasycznych, Porto Carras, Halkidiki, Grecja, 24.10-06.11.2015
W najważniejszych i największych zawodach indywidualnych w szachach klasycznych dla juniorów na świecie
brał udział Bartosz Fiszer, uczeń klasy 2a, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego SP 321 Warszawa Bemowo.
Bartek odniósł ogromny sukces zajmując III miejsce, zdobywając dla Polski brązowy medal Mistrzostw Świata Juniorów
do lat 8 (grupa Open U08). Reprezentacja Polski w mistrzostwach zdobyła dwa medale (srebrny i brązowy).
relacja/zdjęcia/wyniki: http://uks321.waw.pl/?p=4102

 

Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach klasycznych, Marki, 3-4.10.2015
W SP1 w Markach odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach klasycznych.
Udział w mistrzostwach wzięło 3 uczniów SP321, zawodników UKS SP 321 Warszawa-Bemowo.
Reprezentanci szkoły zajęli miejsca (w grupach wiekowych):
D11: 1. Emilia Pawłowska, klasa 5b, 4.5 pkt. z 7 partii, złoty medal, Mistrzyni Mazowsza Juniorek w szachach klasycznych do lat 11
C11: 11. Jakub Fiszer, klasa 5h, 4.5 pkt. z 7 partii
C09: 1. Bartosz Fiszer, klasa 2a, 6.5 pkt. z 7 partii, złoty medal, Mistrz Mazowsza Juniorów w szachach klasycznych do lat 9
Trzyosobowa reprezentacja szkoły zdobyła dwa złote medale Mistrzostw Mazowsza Juniorów.
relacja/zdjęcia/wyniki: http://uks321.waw.pl/?p=4038

 

Mistrzostwa Europy Juniorów w szachach klasycznych, Poreč (Chorwacja), 21-30.09.2015
W dniach 21-30 września 2015, w nadmorskim Poreč w Chorwacji, odbyły się Mistrzostwa Europy Juniorów.
W grupie C8 (Open 08) wziął udział, uczeń klasy 2a, zajmując miejsce:
5. Bartosz Fiszer, 6.5 pkt. z 9 partii
Bartek za zdobycie 5 miejsca w Europie został nagrodzony podczas ceremonii zakończenia mistrzostw.
relacja/zdjęcia/wyniki: http://uks321.waw.pl/?p=4002

 


 

Udział uczniów klas I-III w konkursach w I semestrze

Nasza szkoła jest mistrzem w szachach. Już kolejny rok z rzędu mamy powody do dumy z naszych najmłodszych uczniów. W tym roku Bartosz był w ścisłej czołówce rozgrywek szachowych: pierwszy na Mazowszu, piąty w Europie, trzeci na świecie! Teraz nie dał się pokonać na polu matematyki. Jest pierwszy w Alfiku matematycznym. Gratulujemy Bartkowi, Emilii za pierwsze miejsce na Mazowszu do lat 11 oraz całej reprezentacji szkoły szachistów, którzy zdobyli Drużynowe Wicemistrzostwo Mazowsza.

Możemy się pochwalić również bardzo dobrymi wynikami w innych konkursach. 

Konkursy międzynarodowe

  • Międzynarodowy konkurs plastyczny ,,Słoneczna zakładka"

wyróżnienie Aleksandra Kurkowska klasa 3f


Konkursy ogólnopolskie

  • Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

wynik bardzo dobry:

Bartosz Fiszer kl. 2a (pierwsze miejsce w Polsce)
Szymon Morawski kl. 3g
Adam Reda kl. 2g
Józef Mazurczak kl. 3f
Maciej Urbański kl. 2f
Zuzanna Jaroszek kl. 2f
Zuzanna Nowaczyńska kl. 3d
Amelia Sarniak kl. 3d

wynik dobry:

Michał Giętkowski kl. 3a

  • Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny

wynik bardzo dobry:

Dominika Skrupska kl. 3f
Julia Malak kl. 3f
Karolina Wachuta kl. 3f
Józef Mazurczak kl. 3f
Zuzanna Kosieradzka kl. 3f
Iga Sobiech kl. 3g (szóste miejsce w Polsce)
Szymon Morawski kl. 3g
Kacper Krakowian kl. 3g
Olga Greń kl. 3g
Michał Giętkowski kl. 3a
Aleksandra Pniewska kl. 3d

wynik dobry:

Andżelika Drygała kl. 3f
Jakub Knych kl. 3a

Konkursy dzielnicowe:

  • Konkurs plastyczny ,,Żyj zdrowo”

I miejsce - Martyna Kempa kl. 3f
II miejsce - Zuzanna Kosieradzka kl. 3f

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 


 

Alfik

Uczniowie z klas trzecich, którzy uzyskali najlepsze wyniki w konkursie "Alfik matematyczny"

  • Szymon Morawski 3g - pierwszy w szkole
  • Zuzia Nowaczyńska - 3d
  • Józef Mazurczak - 3f
  • Amelia Sarniak - 3d
  • Michał Giętkowski - 3a
  • Michał Iwanicki - 3b

 


 

Dzielnicowy Konkurs Plastyczny „Żyj zdrowo”

Dzielnicowy Konkurs Plastyczny pod hasłem „Żyj zdrowo” był skierowany do uczniów klas I – III uczęszczających do świetlicy szkolnej w szkołach podstawowych na terenie dzielnicy Warszawa Bemowo. Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia i kształtowanie prozdrowotnych postaw i zachowań wśród dzieci. 

  • Klasa I – grupa wiekowa 6,7 lat
  • Wyróżnienia:

Owczarczyk Dominika – ZSP nr 7

  • Klasa II – grupa wiekowa 8 lat

Zalesińska Julia – I miejsce ZSP nr 7
Polak Helena – II miejsce SP nr 306
Rogalska Hanna – III miejsce ZSP nr 7

  • Wyróżnienia:

Gągorowska Eliza, Pszczółkowska Olga, Szostak Karolina – ZSP nr 7

  • Klasa III – grupa wiekowa 9 lat

Kempa Martyna – I miejsce ZSP nr 7
Kosieradzka Zuzanna – II miejsce ZSP nr 7

Gratulujemy!!!

Więcej informacji o konkursie znajduje się w zakładce Świetlica - Nasze sukcesy

 


 

Sunday the 24th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |