Dzień Przedszkolaka, 2019 r.

W dniu 20.09.2019r dzieci 3 letnie z Filii wesoło świętowały Dzień Przedszkolaka przy dźwiękach ludowych piosenek.

Dzień Kropki - warsztaty plastyczne

Dnia 18.09.2019r 3 latki z Filii w ramach Projektu edukacji kulturalnej "Aktywacja sztuki bez owijania w bawełnę" świętowały Dzień Kropki. Dzieci z łatwością wcieliły się w rolę małych artystów.

Warsztaty muzyczne 13.09.2019r.

Grupa dzieci 3 letnich z Filii brała udział w pierwszych warsztatach muzycznych. Dzieci świetnie się bawiły poznając różne instrumenty.

Zebranie i zajęcia adaptacyjne dla 3-latków

Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci 3-letnich przyjętych do SP321 na zebranie informacyjne, które odbędzie się 27.08.2019 r. (wtorek) o godz. 17.30 w holu przedszkola.

W dniach 28.08, 29.08 i 30.08 w godz. 16.30-18.30 zapraszamy wszystkie nowo przyjęte dzieci 3-letnie wraz z rodzicami na zajęcia adaptacyjne.

Pierwszy Dzień Wiosny, 2019 r.

Tekst i zdjęcia: A.Oleczek

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

Teatrzyki w przedszkolu

Nasze 3-latki raz w miesiącu odwiedzają Przedszkole 389 i oglądają różnego rodzaju Teatrzyki – Artystów scen warszawskich. Przedszkolaki  zbierają się wtedy w holu, by wspólnie uczestniczyć w przedstawieniu.

Tekst i zdjęcia: A.Oleczek

Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 25 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 321 w ZSP nr 7 w Warszawie odbyło się "Pasowanie na Przedszkolaka".
Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg przedszkola oraz ich pierwszy występ przed licznie zgromadzoną publicznością.
W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice, dyrektor Zespołu Szkół Nr 7 pani Iwona Idzikowska oraz wicedyrektor oddziału przedszkolnego pani Anna Masłocha.
Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu pod okiem nauczycielek.
Punktem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie.
Pani Dyrektor dokonała pasowania używając "magicznego ołówka".
Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały książki, dyplomy i medale.

Tekst: R.Szcześniak

Zdjęcia: "Manufaktura Kadru"