Pierwszy Dzień Wiosny, 2019 r.

Tekst i zdjęcia: A.Oleczek

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

Teatrzyki w przedszkolu

Nasze 3-latki raz w miesiącu odwiedzają Przedszkole 389 i oglądają różnego rodzaju Teatrzyki – Artystów scen warszawskich. Przedszkolaki  zbierają się wtedy w holu, by wspólnie uczestniczyć w przedstawieniu.

Tekst i zdjęcia: A.Oleczek

Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 25 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 321 w ZSP nr 7 w Warszawie odbyło się "Pasowanie na Przedszkolaka".
Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg przedszkola oraz ich pierwszy występ przed licznie zgromadzoną publicznością.
W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice, dyrektor Zespołu Szkół Nr 7 pani Iwona Idzikowska oraz wicedyrektor oddziału przedszkolnego pani Anna Masłocha.
Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu pod okiem nauczycielek.
Punktem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie.
Pani Dyrektor dokonała pasowania używając "magicznego ołówka".
Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały książki, dyplomy i medale.

Tekst: R.Szcześniak

Zdjęcia: "Manufaktura Kadru"