Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Obchody Święta Niepodległości w świetlicy

8 listopada obchodziliśmy w naszej świetlicy Święto Niepodległości. Dla uczczenia tego ważnego wydarzenia rozmawialiśmy o symbolach narodowych, słuchaliśmy pieśni patriotycznych, wykonywaliśmy okolicznościowe gazetki. Uczniowie klas I - III wzięli udział w warsztatach plastycznych, podczas których wykonali biało-czerwone kotyliony, a następnie z dumą przypięli je do galowych ubrań. Ten dzień był dla wszystkich niezapomnianą lekcją historii i patriotyzmu.

Tekst: A.Warda

Zdjęcia: wychowawcy świetlicy

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Jesienne cudeńka

W świetlicy klasy IIIf powitaliśmy jesień tworząc przeróżne cudeńka z darów natury. CZARY MARY ... i żołędzie, kasztany, kolorowe liście zmieniły się w prawdziwe arcydzieła: zwierzątka, ludziki, żołnierzyki czy inne wymyślone przez dzieci przedmioty. W tych jesiennych dniach na pewno wyobraźni dzieciom nie brakowało :)

Tekst i zdjęcia: M.Karkocha

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Światowy Dzień Zwierząt, 2019 r.

4 października, w świetlicach klas pierwszych, obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Tego dnia dzieci słuchały opowiadań ze zwierzętami w rolach głównych, opowiadały o zwyczajach swoich domowych przyjaciół, odgadywały zagadki o tematyce zwierzęcej, a także brały udział w międzyklasowym konkursie plastycznym pt. „Portret mojego ulubionego zwierzątka”. Uczniowie z dużym zaangażowaniem wypowiadali się na temat swoich pupili i wykonali wspaniałe prace plastyczne, dlatego bardzo dużo osób zostało wyróżnionych i nagrodzonych. Gratulujemy zwycięzcom!

Tekst i zdjęcia: A.Korzeniewska

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Dzień Chłopaka w 3f

30 września swoje święto obchodzili wszyscy chłopcy. Z tej oto okazji w klasie IIIf dziewczynki zorganizowały dla swoich kolegów grę w kręgle.
Chłopcy świetnie poradzili sobie również podczas wspólnej muzycznej zabawy "Pokaż jak się tańczy disco". Okazało się, że mają dobre poczucie rytmu i dużo pomysłów na oryginalne figury taneczne ;-).
Słodki upominek zakończył pełen emocji i śmiechu wspólnie spędzony czas.

Tekst i zdjęcia: M.Karkocha

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Zajęcia pokazowe z robotyki w naszej świetlicy

Na początku września w godzinach porannych w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia pokazowe z robotyki. Prowadząca przekazała dzieciom informacje na temat konstrukcji różnych maszyn wykonanych z klocków Lego. Dowiedzieliśmy się, że na warsztatach dzieci konstruują, programują i testują zbudowane przez siebie roboty. Bawią się nauką, spędzają miło czas oraz uczą się jak działają maszyny. Poznają zasadę działania różnego rodzaju silników, czujników, przekładni i innych połączeń elektroniki z mechaniką.  Dzieci wykonują maszyny nie tylko z opracowanych instrukcji, ale i z własnego pomysłu łącząc swoją kreatywność z klockami i elektroniką Lego. Zajęcia z robotyki rozwijają u dzieci logiczne myślenie i wyobraźnię. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Tekst: A.Warda

Zdjęcia: nauczyciele świetlicy

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Międzynarodowy Dzień Kropki 15.09.2019

Międzynarodowy Dzień Kropki na „pierwszy rzut oka” wydaje się świętem całkowicie niezrozumiałym. No bo dlaczego akurat „kropki”? Nie „przecinka”, nie „wykrzyknika”, ale właśnie „kropki”?
Zagadkę tę wyjaśniły dzieciom z klasy IC, ID i IIIE, uczęszczającym do szkolnej świetlicy, nauczycielki pracujące w tych klasach. Uczniowie, z książki pt. „Kropka” autorstwa Petera H. Reynoldsa, dowiedzieli się, że w dniu tym staramy się odkryć w sobie i innych każdy, choćby najmniejszy talent, nawet jeśli miałby to być talent do rysowania kropek, jak w przypadku bohaterki opowiadania. Po wysłuchaniu i omówieniu tekstu dzieci miały okazję zastanowić się w czym są dobre, co jest ich mocną stroną, a następnie podzielić się swoimi przemyśleniami z innymi uczniami słownie oraz poprzez rysunek. W klasie IC z rysunków dzieci powstało „drzewo talentów”, zaś klasę ID i IIIE udekorowały pomysłowe prace, na których wszystko wykonane było z kropek.
Wierzymy, że dzieci zawsze będą pamiętać, iż że na kropce nie tylko coś się kończy, ale tak jak dla Vashti, bohaterki tego dnia, wiele może się rozpocząć. Wystarczy uwierzyć w siebie, a wtedy nawet małe sukcesy mogą być początkiem czegoś wielkiego.

Tekst i zdjęcia: A.Korzeniewska, M.Karkocha

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Życzenia wakacyjne

Z okazji wakacji życzymy wszystkim dzieciom, rodzicom i opiekunom wspaniałego, bezpiecznego i pełnego radosnych przeżyć letniego wypoczynku.
Zespół świetlicy

 


 

Bezpieczne wakacje

Pod tym hasłem, w dniu 11 czerwca 2019r., odbyło się spotkanie dzieci z klas IIIA, IIID i IVB z lekarzem rodzinnym- p. Zofią Wiszniewską.
Pani doktor rozmawiała z uczniami o najczęstszych zagrożeniach czyhających na nas podczas wakacyjnego wypoczynku. Udzieliłam nam wielu przestróg i cennych rad, a także odpowiedziała na pytania dzieci i nauczycielek.
Teraz już wiemy jak miło i bezpiecznie spędzić nasze wymarzone wakacje.

Tekst: W.Łukasiak

Zdjęcia: A.Korzeniewska

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Spotkania z muzyką z cyklu Koncertów Filharmonii Narodowej ciąg dalszy…….

W kolejnych miesiącach odbyły się koncerty Filharmonii Narodowej dla dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej.
W kwietniu „Każdy taniec ma swoją historię” był koncertem dla miłośników tańca i muzyki tradycyjnej. Soliści Baletu Dworskiego Cracovia Danza. solo i w duecie zaprezentowali tradycyjne tańce rosyjskie i ukraińskie. Korowód, bojkiwianka, kozak, czeczotka utworzyły barwną mozaikę rytmów i melodii, a wpisane w scenariusz słowny opowiedziały o wierzeniach i obrzędach dawnych Słowian wschodnich.
Majowy koncert pt: „Muzyczne fajerwerki” zwrócił uwagę na bogate możliwości techniczne i walory brzmieniowe sopranu, fletu, fortepianu w utworach z różnych epok. „Dźwiękowe fajerwerki” były zróżnicowane w swych muzycznych treściach oraz pełne blasku i finezji
Cykl spotkań z Filharmonią Narodową zakończyliśmy czerwcowym koncertem pt: „Szukając piosenki”. Sięgnęliśmy do dorobku zmarłego niedawno Wojciecha Młynarskiego – poety, barda, artysty kabaretowego i jednego z najwybitniejszych twórców polskich piosenek. Młoda publiczność usłyszała zarówno piosenki dobrze wszystkim znane, od lat cieszące się popularnością, w tym musicalowe przeboje, jak również kompozycje zupełnie nowe, które z pewnością zasługują na uwagę słuchaczy.

Koncerty są szansą na rozwijanie muzycznych zainteresowań. Pozwalają obcować z muzyką różnych okresów historycznych, poznawać jej gatunki i style, podpatrywać grę muzyków, ruchy tancerzy, doświadczać emocji, jakie rodzą się podczas kontaktu z żywą sztuką. Mamy nadzieję, że małych słuchaczy przekonaliśmy o niezwykłości muzycznego świata i zachęciliśmy do jego poznawania.

Tekst: M.Krzysztyniak

Zdjęcia: M.Karkocha, M.Krzysztyniak

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

31.05.2019- Dzień Dziecka w Szkolnej Świetlicy

1 czerwca - każde dziecko na ten wyjątkowy dzień w roku czeka z niecierpliwością. Dorośli prześcigają się w pomysłach, organizując dzieciom masę wspaniałych niespodzianek. W naszej szkole, w świetlicy szkolnej, także postanowiliśmy przygotować coś wyjątkowego. Wychowawcy zaproponowali wychowankom zabawę sportowo-umysłową . Każdy uczeń otrzymał specjalnie przygotowaną kartę gry, na której umieszczone zostały nazwy 9 konkurencji. Zadaniem każdego dziecka było podejmowanie kolejnych wyzwań, co potwierdzała pieczątka, stawiana przez nauczycieli na karcie gry.
Uczniowie skakali przez skakankę, przechodzili przez tunel, rzucali woreczkami do celu, starali się trafić do bramki i do kosza, kręcili hula- hop, rozwiązywali zagadki, powtarzali trudne zdania i rysowali piktogramy.
Na zakończenie zabawy wszystkie dzieci otrzymały słodką nagrodę, a chętni uczniowie kończyli dzień z pomalowaną buzią.
Kolejny Dzień Dziecka już za rok!

Tekst i zdjęcia: A.Korzeniewska

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Zakończenie akcji „Czytanie łączy pokolenia”

Nasza świetlicowa gromada wzięła udział w akcji „Czytanie łączy pokolenia”. Przez kilka miesięcy w poszczególnych grupach świetlicowych odbywały się zajęcia czytelnicze. Dzięki zaangażowaniu mam i babć dzieci poznały wiele ciekawych historii, zaskakujących wierszy i niesamowitych przygód.
Dziękujemy wszystkim gościom za wspólne czytanie. Zachęcamy dorosłych do systematycznego udziału w ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

Tekst: M.Czerniszewska

Zdjęcia: wychowawcy świetlicy

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Spotkanie z Policją

W dniu 27 maja w świetlicy klasy IIf odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem Policji nt. “Bezpieczne wakacje“ oraz “Jak zachować bezpieczeństwo w kontaktach z nieznajomymi?“. W ramach zajęć poruszane były tematy dotyczące bezpieczeństwa dzieci. Podczas spotkania dowiedziały się one jak należy postępować aby zadbać o swoje bezpieczeństwo i jak reagować w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu.

Tekst i zdjęcia: M.Karkocha

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Świetlicowy Przegląd Talentów

Dnia 7 maja br. podczas zajęć świetlicowych odbył się Przegląd Talentów. Miał on na celu wyłonienie trzech najatrakcyjniejszych występów dzieci z klas I - III do udziału w I edycji Dzielnicowego Konkursu MAM TALENT organizowanego przez naszą szkołę.
Wszystkie dzieci z odwagą i pomysłowością prezentowały swoje umiejętności. Różnorodne występy: taneczne, wokalne, istrumentalne i nawet pokazy iliuzji oczarowały zgromadzoną licznie publiczność.
Każde z dzieci występujących otrzymało pamiątkowy dyplom, upominek i słodkość.
Jury po burzliwej dyskusji wyłoniło trzy występy:
1. Zosia Malinowska kl. III a - taniec nowoczesny
2. Małgosia Rucińska, Aleksandra Bartos kl. II a - taniec hip - hop
3. Agata Mazurek kl. III a - gra na skrzypcach
Gratulujemy wszystkim dzieciom!!!
Organizatorzy: Marlena Karkocha, Marzena Krzysztyniak, Małgorzata Czerniszewska, kierownik świetlicy - Anna Warda

Tekst: M.Karkocha

Zdjęcia: M.Krzysztyniak

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Warsztaty etnograficzne

W dniu 04.04.2019 odbyły się w naszej świetlicy warsztaty etnograficzne poświęcone polskim tradycjom i obyczajom związanym ze Świętami Wielkanocnymi. Zajęcia, dla klas IIIA, IIID. IVB i IVC poprowadziła p. Milena, zawodowo zajmująca się polską kulturą.
Dzieci wysłuchały krótkiego wykładu dotyczącego zwyczajowych obrzędów wielkanocnych, obejrzały piękne, kolorowe zdjęcia zamieszczone w specjalnych albumach etnograficznych, rozwiązały kilkanaście zagadek i rebusów językowych, a na koniec wykonały własne prace np. ozdabianie jaj, ozdabianie pisanek, kolorowanki, wycinanki itp- o tematyce związanej z Wielkanocą.
Na zakończenie dzieciaki otrzymały słodki poczęstunek od p. Edyty, mamy naszej uczennicy.

Tekst: W.Łukasiak

Zdjęcia: A.Korzeniewska

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Światowy Dzień Poezji, 2019

Pierwszego dnia wiosny, czyli 21 marca obchodziliśmy w naszej świetlicy Światowy Dzień Poezji.
Było kolorowo, poetycko, z wyobraźnią. Czytaliśmy wiersze ulubionych poetów (Tuwima, Brzechwy, Wawiłow, Gellner). Chętne dzieci z dużym talentem aktorskim deklamowały wybrane wiersze.
Był konkurs recytatorski, nagrody i wielkie brawa dla występujących.

Tekst: M.Czerniszewska

Zdjęcia: wychowawcy świetlicy

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Zajęcia warsztatowe „Znaki człowieka”, 2019 r.

Pod koniec lutego w świetlicy szkolnej odbyły się kolejne zajęcia warsztatowe „Znaki człowieka”, tym razem wzięły w nich udział dzieci z klasy IIIB i IIID.
Celem zajęć było wprowadzenie uczniów w podstawy estetyki, projektowanie graficzne i komunikację wizualną.
W ramach warsztatów zostały przybliżone pojęcia tj.: znak graficzny, logo, forma, komunikacja wizualna, linia, barwa, cechy charakterystyczne, nastrój, skojarzenia, symbole - w oparciu o materiał wizualny nawiązujący do znanych bajek i znaków graficznych kojarzonych przez dzieci marek.
Na warsztatach dzieci poznawały zasady tworzenia znaków nie po to, by było „ładnie”, ale żeby coś przekazać i wyrazić w prosty i czytelny sposób.
W ramach podsumowania spotkania i utrwalenia zdobytej wiedzy uczniowie wzięli udział w zajęciach plastycznych, na których projektowali własne znaki graficzne.
Warsztaty poprowadziła edukatorka z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

„Znaki człowieka”, to projekt organizowany przez Fundację Dom Kultury dzięki dofinansowaniu m. st. Warszawy, Biura Edukacji.

Tekst i zdjęcia: A.Warda

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Spotkania z muzyką z cyklu Koncertów Filharmonii Narodowej

W styczniu, lutym i marcu odbyły się w świetlicy kolejne koncerty Filharmonii Narodowej dla dzieci. Styczniowy koncert pt.”Pięciu wspaniałych” zaprosił do świata muzyki kameralnej. Tytuł koncertu dla młodszej publiczności oznacza nie tylko piątkę znakomitych artystów, ale również pięć instrumentów strunowych. Usłyszeliśmy, jak można je ze sobą zestawiać. Czy śpiewne skrzypce, tajemnicza altówka, dostojna wiolonczela i największy w tym gronie fortepian stworzą zgrany zespół?
W lutym odbył się koncert pt. „Po drugiej stronie tęczy”. Daleka i pełna przygód wyprawa aż za Ocean czekała na najmłodszych słuchaczy. Muzyki szukaliśmy na bezkresnej prerii, wśród drapaczy chmur i w zgiełku wielkich miast, ale przede wszystkim w krainie baśni. Kogo tam spotkaliśmy? Co znaleźliśmy po drugiej stronie tęczy?
W marcu dzieci uczestniczyły w pięknym koncercie pt. „Stanisław Moniuszko - Verbum nobile W maju 2019 roku będziemy obchodzić 200 rocznicę urodzin Stanisława Moniuszki, twórcy polskiej opery narodowej. Z tej okazji, podtrzymując wieloletnią tradycję prezentowania dzieł operowych, zaprosiliśmy do wysłuchania i obejrzenia jego jednoaktówki z 1861 roku pod łacińskim tytułem Verbum nobile („słowo szlacheckie”). Jest to opowieść o miłości, której na przeszkodzie stoi właśnie dane nierozważnie, ale w zgodzie ze staropolskim obyczajem, szlacheckie słowo honoru. Chociaż Moniuszko zdaje się z tego drwić, to jednak świat szlacheckich dworków i ich mieszkańców przedstawia z czułością i szacunkiem. Pogodny, sielankowy charakter dzieła, pełna uroku, polska z ducha muzyka – wszystko to sprawia, że Verbum nobile skutecznie opiera się upływowi czasu i zachowuje swą atrakcyjność również dla współczesnych, „mniejszych” i „większych” odbiorców.
Mała widownia była zachwycona występami.

Tekst: M.Krzysztyniak

Zdjęcia: M.Karkocha

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Mam talent, 2019 r.

Piątek 1.03.2019r. Był dla naszej grupy świetlicowej klas IIIA, IIID, IVB i IVC dniem szczególnym, ponieważ tego dnia świetliczaki prezentowały swoje talenty w konkursie pt. „Mam talent”. W zabawie wzięło udział około 20 uczniów z klas III i IV.
Dzieci przedstawiały swoje umiejętności w różnorodnym repertuarze: śpiew, taniec, gra na instrumencie, popisy raperskie itp. Nasi artyści występowali przed 4- osobowym jury oraz liczna publicznością złożoną z dzieci, rodziców, dziadków i nauczycieli. Największe zainteresowanie i aplauz widowni wzbudziła przepiękna gra na skrzypcach w wykonaniu Agatki z klasy IIIA, wspaniale zaśpiewana przez Sarę z klasy IIIA piosenka pt. „Kaktus”, profesjonalny taniec Zosi z klasy IIIA i wiele innych interesujących, a niekiedy zabawnych występów.
Wszystkim uczestnikom zmagań konkursowych serdecznie dziękujemy za występy i gratulujemy talentu!

Tekst: W.Łukasiak

Zdjęcia: A.Korzeniewska

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Polskie tradycje

W dniu 26.02.2019 uczniowie z klas IIIA, IIID, IVB i IVC uczęszczający do szkolnej świetlicy brali udział w zajęciach z cyklu „Polska kultura ludowa”. Gościem spotkania była p. Milena- pracownik U.W., osoba, która zawodowo zajmuje się polskimi dialektami i ogólnie- polska kultura regionalną. P. Milena rozmawiała z dziećmi na temat poprawnej polszczyzny, przytaczała starodawne regionalne słownictwo, wyrażenia i zwroty. Dzieciaki słuchały mowy kaszubskiej, śląskiej i góralskiej. Chętnie odpowiadały na zadawane przez gościa i wychowawczynie świetlicy zagadki językowe i literackie. Z zainteresowaniem obejrzały zdjęcia polskich strojów regionalnych oraz obrazki ilustrujące polskie obrzędy i tradycje. Uzupełnieniem zajęć była skromna wystawa serwetek, makatek i obrusików oraz innych drobnych przedmiotów związanych z polskim folklorem.
Dzieci chętnie wysłuchały prelekcji, obejrzały wystawę i opowiedziały o własnych spotkaniach związanych z polska tradycją regionalną.
Była to lekcja patriotyzmu i szacunku dla bogatej i pięknej polskiej kultury ludowej. Zajęcia o podobnej tematyce na pewno będą kontynuowane.

Tekst: W.Łukasiak

Zdjęcia: A.Korzeniewska

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Bezpieczny Internet (13 - 19 .02.2019)

W ramach cyklu zajęć pt. „Jak bezpiecznie korzystać z Internetu i telefonu komórkowego” wychowawczynie świetlicy klas IIIA, IIID, IVB i IVC przeprowadziły warsztaty dotyczące w/w tematu. To ważne dla dzieci zagadnienie zrealizowane zostało trójetapowo:

  1. Zajęcia warsztatowe (praca w grupach) prowadziła p. Ania - wychowawczyni klas IIID i IVB. Ich efektem finalnym były wykonane przez uczniów plakaty informacyjno- ostrzegawcze, które stały się interesującą dekoracją sali świetlicowej numer 054 i cieszyły się dużym zainteresowaniem nie tylko świetliczaków.
  2. Tematykę bezpieczeństwa w Sieci omówiła również, zaproszona przez wychowawców świetlicy, szkolna pielęgniarka p. Mirosława. Podczas zajęć przedstawiła dzieciom najczęstsze zagrożenia wynikające z nierozważnego korzystania z telefonów komórkowych oraz Internetu. Szczególna uwagę zwróciła na tzw. „cyberprzemoc”. Odpowiedziała również na szereg zadawanych przez dzieci pytań.
  3. Podsumowaniem cyklu naszych zajęć było wspólne obejrzenie filmu edukacyjnego o bezpiecznym korzystaniu z telefonu komórkowego. Po filmie dzieci miały mnóstwo spostrzeżeń dotyczących omawianych zagadnień.

Dzięki warsztatom dzieciaki poszerzyły swoja wiedzę na temat umiejętnego korzystania z urządzeń elektronicznych oraz dowiedziały się o czyhających tam niebezpieczeństwach.

Tekst: W.Łukasiak

Zdjęcia: A.Korzeniewska

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Bajkolandia, 2019 r.

Dnia 25 lutego świetliczaki z klasy IIf odwiedziły BAJKOLANDIĘ, salę zabaw przy ul. Wrocławskiej. Wesołe zabawy zostały poprzedzone przekazaniem najważniejszym zasad BHP. Następnie rozpoczęły się niczym nieskrępowane harce i swawole, które trwały całe dwie godziny.

Tekst i zdjęcia: M.Karkocha

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Konkurs świąteczny, 2018 r.

20.12.2018 r, w świetlicy szkolnej odbył się Świetlicowy Konkurs Kolęd i Pastorałek dla klas 1.
Dzieci wykonały znane polskie i zagraniczne utwory, wprowadzając nas w magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Tekst: J.Turczyńska

Zdjęcia: Z.Jakubczyk

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Konkurs plastyczny “Bezpieczne ferie zimowe“

Przed feriami zimowymi w świetlicy klas II odbył się konkurs plastyczny “Bezpieczne ferie zimowe“. Celem konkursu było propagowanie bezpiecznych zachowań dzieci podczas zabaw na śniegu. Dzieci w swoich pracach zobrazowały zachowania właściwe, które warto naśladować i zachowania negatywne, które nie powinny mieć miejsca. Z grona uczestników wyłoniono poniższych laureatów.

I miejsce - Zuzanna Burzec IIf, Julia Laskowska kl. IIe
II miejsce - Aleksandra Trzoch kl. IIb, Maja Gągorowska kl. IIf
III miejsce - Gabrysia Błaszczyk kl. IIf, Ewa Sikorska kl. IIe

Wyróżnienie:
Aleksandra Stepnowska kl. IIe
Magdalena Pakulska kl. IId
Sara Jękalska kl. IIb
Michalina Marczak kl. IIe
Nina Zygmunt kl. IIe
Weronika Boryszewska kl. IIf

Tekst i zdjęcia: M.Karkocha

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Uroczystość z okazji Babci i Dziadka

Wiersze i piosenki dla babci i dziadka, upominki i słodki poczęstunek...
Babcie i Dziadkowie świetliczaków z klasy IIf w dniu ich święta zaszczycili nas swoją obecnością. Dzieci swoim śpiewem, recytacją, pięknymi występami wywołały uśmiech i wzruszenie na twarzach swoich ukochanych i niezastąpionych DZIADKÓW. To był naprawdę bardzo miły czas. Spotkały się na uroczystości trzy pokolenia, bowiem i rodzice pragnęli podziwiać swoje pociechy. Piosenki na bis, spontaniczne życzenia od dzieci, upominki i słodkość dla wszystkich miło zakończyły starannie przygotowaną uroczystość.

Tekst: M.Karkocha

Zdjęcia: E.Wasilewicz (rodzic ucznia)

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Saturday the 23rd. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |