Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Jesteśmy CZYTAJĄCĄ SZKOŁĄ - realizujemy program CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM!

Drukuj

 

Od września 2014r. nasza szkoła realizuje, w ramach działań Fundacji ABC XXI „Cała Polska czyta dzieciom”, program edukacyjno-wychowawczy „Czytające szkoły”. Celem programu jest rozwijanie aktywności czytelniczej wśród uczniów. Poprzez codzienne głośne czytanie dzieciom, przekazujemy im ważne wartości moralne, takie jak: uczciwość, sprawiedliwość, honor, odwaga, szacunek, odpowiedzialność czy życzliwość. Dostarczamy też cennych informacji, dzięki którym poprawia się ich poziom wypowiedzi ustnych i pisemnych, rozwija się wyobraźnia i krytyczne myślenie. W szkole uczniowie mają możliwość obcowania z literaturą piękną, po którą być może nigdy by nie sięgnęli. W ten sposób dajemy uczniom szansę na to, by wyrośli na mądrych i dobrych ludzi.
Realizując ten program chcemy również uchronić naszych wychowanków przed uzależnieniem od telewizji i komputera.
www.calapolskaczytadzieciom.pl oraz www.rodzinneczytanie.pl

Zapraszamy również na stronę świetlicy, gdzie znajdziecie Państwo informacje na temat realizacji programu w naszej szkole.

Czytajcie dzieciom, aby były mądre, dobre i szczęśliwe.
Liderem programu w naszej szkole jest p. Anna Warda

Wednesday the 22nd. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |