Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Tydzień Integracji

Drukuj

Od 13 do 17 kwietnia w naszej szkole odbywał się Tydzień Integracji.  
Nauczyciele wraz z dziećmi przygotowali zajęcia otwarte, na których można było aktywnie spędzić czas przyglądając się metodom i formom pracy w warunkach klasy integracyjnej.
Swoje gabinety otworzyli również Specjaliści stanowiący fundament Integracji w naszej szkole.
Na parterze szkoły przez trzy dni odbywał się Słodki Kiermasz Kwiatowy. Było bardzo wesoło. Przez trzy dni uczniowie wraz z rodzicami sprzedawali słodkości, za które zostały zakupione rośliny do ogródka klas młodszych. Kiermasz stał się okazją do spotkania starszych dzieci z młodszymi, uczniów z nauczycielami i rodzicami. Na kiermaszu można było wbić do zeszytu okolicznościowy stempel z logo Integracji. Powodzeniem cieszyły się wydrukowane specjalnie na ta okazję zakładki do książek. W sumie zebrano 830zł. Część z tych pieniędzy została przeznaczona na rośliny do ogródka szkolnego a część na słodkie upominki w konkursie plastycznym organizowanym w klasach starszych.
Z imprez towarzyszących wydarzeniu wymienić należy Grę Terenową przygotowaną przez panią psycholog Darię Sochę i warsztaty plastyczne „ Blisko Siebie” w patio zorganizowane dla klas młodszych.  
Mamy nadzieję, że idea Tygodnia Integracji będzie kontynuowana w kolejnych latach.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszego wydarzenia.

Zdjęcia: K. Kozaczyńska, E. Oleksiak, K. Szczepańska, H. Sółkowska

 


 

Wednesday the 22nd. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |