Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Global Scholars

Drukuj

W tym roku szkolnym nasza szkoła bierze po raz pierwszy udział w międzynarodowym programie edukacyjnym Global Scholars. Program ten będzie realizowany w ramach zajęć pozalekcyjnych dla uczniów z klas 4-6, z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.
Prowadzące: Barbara Maciejewska i Marta Kotańska
Program Global Scholars jest międzynarodowym e-learningowym programem edukacyjnym, którego ideą jest współpraca i wymiana informacji, skoncentrowanych wokół ważnych społecznie obszarów, pomiędzy rówieśnikami z całego świata, realizowana w formie e-lekcji. Ponadto Global Scholars jest innowacyjnym programem edukacyjnym promującym komunikację i globalną świadomość. Stworzony został w odpowiedzi na potrzebę wprowadzenia międzynarodowego systemu nauczania w naszym coraz bardziej zróżnicowanym, a równocześnie pełnym współzależności świecie.
Program skierowany jest do szkół, dzięki któremu uczniowie poprawiają umiejętności z informatyki, znajomość angielskiego oraz komunikują się z rówieśnikami z całego świata biorącymi udział w programie. Program skierowany jest do uczniów w wieku 10-13 lat, realizowany jest podczas e-lekcji, w wymiarze 2 godz./tydzień, przy wykorzystaniu platformy e-learningowej. Celem programu jest nawiązanie dialogu z rówieśnikami z całego świata poprzez bezpieczną platformę edukacyjną. Grupa biorąca udział w programie będzie komunikować się przez Skype'a oraz Haiku z pozostałymi uczestnikami. Będą oni mieli do wykonania specjalne zadania, które będą przesyłane z Nowego Jorku.
Temat programu w roku szkolnym 2015/2016:
Building Better Cities – Budujemy Lepsze Miasta
Strona internetowa: www.globalcities.org (zakładka GLOBAL SCHOLARS)
ZAPRASZAMY

 


 

Wednesday the 22nd. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |