Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją w roku szkolnym 2016/2017

Drukuj

W tym roku przystąpiliśmy do IV edycji programu „Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją”. Zeszłą edycję zakończyliśmy ze SZCZEGÓLNYM WYRÓŻNIENIEM.

W październiku w ramach programu w naszej Szkole zorganizowaliśmy dzielnicowy Konkurs dla dyslektyków. Wszystkie szkoły bemowskie wzięły w nim udział. Atmosfera zabawy i rywalizacji była bardzo dobra, a uczestnicy docenili organizację, nagrody i poczęstunek jakimi zostali ugoszczeni.

We wrześniu obchodziliśmy Światowy Tydzień Świadomości Dysleksji pod hasłem „Uczeń podwójnie wyjątkowy”. Uczniowie naszej Szkoły uczestniczyli w różnych konkursach i zabawach dla dyslektyków, ale też dla ich rodziców.

Wykazaliśmy też duże zaangażowanie w Konkursie o Złote Pióro Burmistrza.

Cały czas współpracujemy i czynnie włączamy się we współpracę ze WCIESem.

Wednesday the 22nd. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |