Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Warto zajrzeć na poniższe strony

Drukuj

 

Strona nauczycieli Zajęć z komputerem w klasach IV-VI w SP 321 - link do strony

Zajęcia komputerowe w klasach I-III w SP 321 - link do strony 

 

"Bezpieczeństwo dzieci online" - link do poradnika dla rodziców i nauczycieli o bezpieczeństwie w Internecie.

"Zostań znajomym swojego dziecka" - link do strony -  projekt adresowany do rodziców i opiekunów w celu zachęcenia ich do aktywnego uczestniczenia w internetowym życiu dzieci, poznania ich zainteresowań i wirtualnej społeczności.

"Myślę, więc nie ślę" - link do strony i filmu - kampania Fundacji Dzieci Niczyje ma na celu edukowanie na temat niebezpieczeństw związanych z sekstingiem oraz podniesienie świadomości społecznej wokół tego zjawiska. Seksting to rejestrowanie i przesyłanie osobistych materiałów o charakterze seksualnym za pośrednictwem telefonu i Internetu.

"Mama, tata, tablet" - link do strony - kampania społeczna poświęcona bezpiecznemu korzystaniu z urządzeń mobilnych przez dzieci.

 

Strona na temat edukacji zdrowotnej w szkole i pracy - link do strony

Pierwsza pomoc online - link do strony z filmami edukacyjnymi

 

 

Dzielnica Bemowo w social media:Wednesday the 22nd. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |