Regulaminy konkursów w roku szkolnym 2018/2019

Ogólnopolski konkurs biblioteczny Wydawnictwa "Nasza Księgarnia"

IV międzyszkolny konkurs fotograficzny dla uczniów klas 4-8 - Warszawskie fontanny

Konkurs multimedialny "Cudze chwalicie, swego nie znacie" - termin 30.04.2019 r.

Regulamin Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Świat w biało-czerwonych barwach" dla uczniów klas 1-3 - termin 12.04.2019 r.

Regulamin Konkursu Plastycznego „Mój WF – zabawa, zdrowie i bezpieczeństwo”„Mój WF – zabawa, zdrowie i bezpieczeństwo” dla uczniów klas 1-8

Szkolny konkurs recytatorski "Wiersze i wierszyki" dla uczniów klas 2-5

Dzielnicowy Konkurs Informatyczny "Słoneczne programowanie" dla uczniów klas 2-6 - termin 8.03.2019 r.

Dzielnicowy Konkurs "Bezpieczna przygoda z Internetem" dla uczniów klas 1-3 - termin 25.02.2019 r.

Dzielnicowy Konkurs Multimedialny "Bezpieczna przygoda z Internetem" dla uczniów klas 4-6 - termin 25.02.2019 r.

Dzielnicowy Konkurs Fotograficzny "Świateczne Czary-Mary" dla uczniów klas 1-4

Bemowski Konkus Fotograficzny "Zawody zatrzymane w obiektywie" dla uczniów klas 4-8

Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Techniczny "Ozdoba choinkowa"

Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!”

Dzielnicowy Konkurs Fotograficzny "Bemowo? - Tu bawię się na sportowo" dla uczniów klas 1-3

Dzielnicowy Konkurs Ortograficzny dla Dyslektyków

Dzielnicowy Konkurs Plastyczny dla uczniów klas I-III "Pocztówka dla Niepodległej"

Szkolny konkurs fotograficzny "Ślady historii w naszym mieście" dla uczniów klas 1-8