Apel do rodziców, opiekunów, uczniów

Szanowni Państwo,
prosimy o zapoznanie się komunikatami Mazowieckiej Policji skierowanymi do: rodziców, opiekunów i uczniów, związanymi z sytuacją epidemiologiczną.

Szanowni Rodzice i Opiekunowie !
W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży apeluje o wzmożenie nadzoru nad pociechami. W trudnym dla wszystkich okresie, szczególnie istotne jest,
aby respektować ustanowione zasady, a dzieci i młodzież uczulić na konieczność zaniechania kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikanie miejsc publicznych oraz pozostanie
w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia Państwa i Waszych bliskich.

Drodzy Uczniowie!
W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o Wasze bezpieczeństwo apeluje o stosowanie się do zaleceń. Bardzo istotne jest, aby w tym trudnym dla Wszystkich okresie kontaktów bezpośrednich
z rówieśnikami, unikali miejsc publicznych oraz pozostali w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia nie tylko Was, ale i Waszych bliskich.

Informacja (2)

Wszystkie informacje dotyczące pracy szkoły do 10.04.2020 r., komunikaty, ogłoszenia znajdują się w zakładce Koronawirus.

Kształcenie na odległość

Działając na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r., poz. 493), zostaje ograniczone funkcjonowanie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Warszawie do dnia 10 kwietnia 2020 r.
W ZSP 7 zostaje wprowadzone kształcenie na odległość, rozumiane, jako kształcenie z wykorzystaniem metod i technik oraz środków komunikacji, które w procesie edukacji nie wymagają osobistego kontaktu ucznia z nauczycielem, a także możliwość skorzystania z materiałów edukacyjnych wskazanych przez nauczyciela.

Zasady dotyczące sposobu i warunków realizowania zdalnego nauczania w naszej szkole - link

Komunikat 2/2020

Komunikat dyrektora dotyczący pracy szkoły od 23.03.2020 r. - Komunikat nr 2/2020

Informacja

Wszystkie informacje dotyczące pracy szkoły w dniach 16.03-25.03.2020 r., komunikaty, ogłoszenia znajdują się w zakładce Koronawirus.

Od 16.03.2020 r. do 25.03.2020 r. szkoła jest zamknięta. Odwołane są wszystkie zajęcia pozalekcyjne, w tym zajęcia komercyjne.
Prosimy Państwa o śledzenie na bieżąco komunikatów GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Światowy Dzień osób z Zespołem Downa

21 MARCA obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa.
Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi  na poniższym plakacie oraz włączenia się w akcje #NiepasującaSkapetka i #LiniaProsta.
Bardzo dziękujemy Alicji Zielińskiej z klasy 2D za wykonanie projektu kolorowej skarpetki, efekty pracy możemy podziwiać poniżej.
"Zespół Downa to oryginalność, której sama nie wybrałam" - cytat osoby z syndromem Zespołu Downa - NIE BÓJMY SIĘ MYŚLEĆ INACZEJ !

Tekst: M.Rędzińska

Zmiana zasad rekrutacji do przedszkoli i I klas szkół podstawowych w związku z #koronawirus

Wnioski przyjmowane będą do 20 marca. Rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów:

1. Wysłać skan wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres placówki. Adresy mailowe i numery telefonów placówek można znaleźć na stronach przedszkoli lub na stronie Biura Edukacji www.edukacja.warszawa.pl

2. Dostarczyć dokumenty w wersji papierowej do placówki. W placówce zachowane są zaostrzone reguły sanitarne: płyn do dezynfekcji rąk, ograniczony kontakt z pracownikami, zachowanie odpowiedniego, 1.5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku. Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo.

W przypadku niemożności otrzymania z zakładu pracy zaświadczenia placówki będą przyjmować oświadczenia rodziców o późniejszym dostarczeniu zaświadczenia z zakładu pracy.

Bądźmy odpowiedzialni

Więcej informacji na stronie MEN - link

Dzień otwarty w SP 321, 2020 r.

Dnia 24 lutego 2020 roku odbyło się zebranie informacyjne dla rodziców kandydatów do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych.
Rodzice zapoznali się z harmonogramem rekrutacji oraz ofertą szkoły.
Spotkali się ze specjalistami: psychologiem, pedagogiem, logopedą, terapeutą pedagogicznym i terapeutą SI.
W tym czasie przyszłoroczni wychowankowie i uczniowie pod troskliwą opieką nauczycieli uczestniczyli w zabawach integracyjnych oraz szeregu doświadczeń i wystaw.

Tekst: K.Sawicka

Zdjęcia: A.Korzeniewska

dzienotwarty

Dzień otwarty - Dzień Promocji w SP321

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 321 w Warszawie

24 lutego 2020 r.

zaprasza, rodziców wraz z dziećmi – naszymi przyszłorocznymi uczniami, na spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji dzieci do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2020/2021
godz. 17:00 - oddziały przedszkolne
godz. 18:00 - klasy I

Podczas spotkania przedstawione zostaną informacje dotyczące rekrutacji, będzie można porozmawiać z Dyrekcją szkoły, specjalistami, nauczycielami oraz zwiedzić szkołę. Dla dzieci przewidziane są gry i zabawy.

Sunday the 29th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM