Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Aktualności

Rowerowy Maj - bonusowe nagrody

Rowerowy Maj - bonusowe nagrody - sprawdź

 


 

Prośba o wsparcie badań - program Warszawa Dla Ucznia / 100 zł na kulturę

Szanowni Państwo,
W ramach przygotowywania wspólnej oferty kulturalnej Warszawa dla ucznia/100 zł na kulturę warszawskie instytucje kultury prowadzą szereg prac związanych z przygotowaniem się merytorycznym do nowego roku szkolnego, będącego jednocześnie pierwszym rokiem pełnego funkcjonowania miejskiego programu wspierającego wyjścia kulturalne w szkołach. Prace dzielą się na te związane z programem, komunikacją oraz ewaluacją programu.

Grupa programowa prowadzi jednocześnie badania wśród grup docelowych programu Warszawa dla Ucznia.

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiet:

NAUCZYCIELE (szkoły podstawowe, szkoły ponadpodstawowe)
https://forms.gle/aJjuwa47hiKrPapV7 

RODZICE (dzieci ze szkół podstawowych, ponadpodstawowych)
https://forms.gle/WrXuX7pwCbiJxbys6 

MŁODZIEŻ (szkoły ponadpodstawowe)
https://forms.gle/Kuj7Czf4EpkTddnx7 

Badania prowadzone są do końca maja 2019 roku.
Wyniki zostaną ogłoszone w postaci raportu.

Z wyrazami szacunku

Anna Kurelska
specjalistka do spraw edukacji
TR Warszawa

 


 

Warszawski konkurs języka angielskiego dla dyslektyków

W kwietniu w naszej szkole odbył się warszawski konkurs języka angielskiego dla dyslektyków pod patronatem WSIES. Konkursy z języka angielskiego są dość popularne i uczniowie często mają okazję zmierzyć się w tej kategorii, ale niekoniecznie dyslektycy. Ta grupa uczniów ze specyficznymi trudnościami w nauce czytania i pisania ma trudności nie tylko na języku polskim, ale również na innych przedmiotach, a w szczególności na języku angielskim. My postanowiliśmy pokazać naszym uczniom, że również w tej dziedzinie nauki mogą pokonywać swoje trudności i osiągnąć sukces. Konkurs odbywał się po raz drugi i jest to pomysł terapeutów pedagogicznych naszej szkoły, którzy przy ścisłej współpracy naszej anglistki pani Marzeny Santorek, przygotowali zarówno etapy szkolne jak i końcowy.
Konkurs cieszy się sporym zainteresowaniem. Nasza szkoła gościła 32 placówki i aż ponad 118 uczniów. Konkurencja była spora a mimo to nasze uczennice: Patrycja Woźniak- Jezierska i Paulina Skrupska zdobyły miejsca na podium w swoich kategoriach wiekowych. Ogromnie gratulujemy!!!!!
Cała impreza nie mogłaby się odbyć gdyby nie zaangażowanie i pomoc pani Marzeny Santorek, która przygotowała testy na wszystkich etapach konkursu. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w sprawdzanie testów a uczniów zapraszamy za rok do wzięcia udziału w konkursie.
Terapeuci pedagogiczni ZSP 321

Tekst i zdjęcia: A.Kołakowska

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Zaczytani - Wielka Zbiórka Książek

Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do udziału w Wielkiej Zbiórce Książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizatorem akcji jest fundacja Zaczytani.org.
Książki powinny być w dobrym stanie technicznym, wydane po 2000 r. Nie zbieramy podręczników, encyklopedii i słowników.
Zebrane książki zostaną przekazane do wybranych placówek takich jak: szpitale, hospicja, domy dziecka, domy pomocy, świetlice środowiskowe.

Wielka Zbiórka Książek trwa od 29.04.-24.05.2019 r.

Książki przynosimy do:
- biblioteki szkolnej
- świetlicy (sale nr 038, 054)
- filii - pracownia komputerowa (sala nr 6)

Koordynator akcji: Biblioteka szkolna (Monika Tomaszek, Aneta Dziedzic, Beata Skwarska, Świetlica (Anna Warda, Marzena Krzysztyniak, Małgorzata Czerniszewska), Filia- pracownia komputerowa (Katarzyna Dzwonowska).

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Warsztaty „Bezpiecznie nad wodą”

W dniach 7-16 maja, z inicjatywy Rady Rodziców, przeprowadzony zostanie w naszej szkole cykl bezpłatnych warsztatów „Bezpiecznie nad wodą” - obejmie on wszystkich uczniów klas 0-VIII.
Zajęcia poprowadzą instruktorzy Szkoły Żeglarstwa KLIWER a dodatkowo w klasach 0-IV "Kapitan Wyderka” z komisariatu policji rzecznej.

Grafik zajęć:

 Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Pierwszy Dzień Wiosny - konkurs Mam Talent

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny odbył się w naszej szkole konkurs Mam Talent. Uczniowie kl. 4-8 bardzo chętnie wzięli w nim udział. Zaprezentowano różnorodny repertuar - od pokazu gry na perkusji, poprzez śpiew, taniec, kończąc na  sztuczkach magicznych. Wysoki poziom pokazów sprawił, że członkowie jury mieli trudny orzech do zgryzienia. Prowadzący Marcel Jeznach uatrakcyjnił konkurs prezentując własne kompozycje hip-hopowe. Było trochę stresu, ale przede wszystkim królowała dobra zabawa i wzajemne uznanie.

Tekst i zdjęcia: A.Jabłonowska

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

W roku 2019 Światowy Dzień Świadomości Autyzmu przypada na 2 kwietnia (wtorek)
Światowy Dzień Autyzmu został ustanowiony przez ONZ i przypada na 2 kwietnia. Jego celem jest podnoszenie świadomości ludzi na temat zaburzeń związanych ze spektrum autyzmu.

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

Zachęcamy wszystkich by tego dnia - 2 kwietnia założyli coś niebieskiego.

 


 

Wiosenny korowód, 2019 r.

21 marca wszyscy uczniowie klas pierwszych razem z wychowawcami wybrali się na wiosenny spacer w poszukiwaniu oznak wiosny. Kolorowy korowód przemaszerował okołoszkolnymi uliczkami, przypominając mieszkańcom osiedla o nadejściu wiosny. Mamy nadzieję, że kolorowe stroje, wesołe okrzyki i piosenki zachęciły Panią Wiosnę, żeby się u nas zadomowiła :)

Tekst i zdjęcia: A.Milner

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 

Wiosenny korowód "zerówek"

Zdjęcia: A.Nowicka, K.Brandeburg

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 

Przedstawienie uczniów klasy 2d

Zdjęcia: K.Dzwonowska

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Monday the 22nd. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |