"Jak nie czytam, jak czytam" - podziękowania

List od organizatorów akcji "Jak nie czytam, jak czytam":

"Szanowni Państwo,
w imieniu redakcji Biblioteki w Szkole chciałbym serdeczne podziękować za Państwa udział w akcji „Jak nie czytam, jak czytam”, w trakcie której 406 825 osób z całej Polski czytało książki.
Gratulujemy pomysłów, zapału, świetnej organizacji i pozytywnej współpracy z uczniami. Dziękujemy za ciężką pracę włożoną w przygotowania i odwagę, której często wymaga podjęcie się wyzwania.
Jeszcze raz bardzo dziękuję, że są Państwo w gronie aktywnych placówek, w których lubi się czytać i że z sukcesem kontynuujemy organizację corocznych, wspólnych akcji.

Chciałbym pogratulować nagrody w akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Wysłaliśmy do Państwa pakiecik książek wraz z dyplomem z podziękowaniami.
W wakacyjnym numerze „Biblioteki w Szkole” znajdą Państwo relację z akcji.
W imieniu całej redakcji przesyłam wyrazy uznania za zorganizowanie wspaniałej akcji i podziękowania za udział. Mam nadzieję, że także dla Państwa był to miło spędzony czas.

Jan Wasilewski
Redakcja Biblioteki w Szkole"

Otrzymane książki zostały przekazane do naszej szkolnej biblioteki.
Dziękuję wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom za pomoc przy organizacji akcji. Przeżyjmy to jeszcze raz :)
K.Dzwonowska