Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Dzień Nauczyciela- serce rozwesela

Drukuj

Dzień Nauczyciela- serce rozwesela.
Takie hasło pojawiło się na szkolnej gazetce, a jego przesłanie zostało urzeczywistnione 9.10.2018r. podczas wizyty w naszej świetlicowej grupie (klasy IIIA, IVB i IVC) gościa specjalnego- p. Urszuli Panas.
Pani Urszula jest wieloletnią nauczycielką, pracującą w naszej szkole od początku jej istnienia. Przez 20 lat pełniła funkcję zastępcy dyrektora, zajmując się przede wszystkim młodszymi uczniami. W świetlicy przedstawiła dzieciom historię szkoły, opowiedziała kilka ciekawostek i anegdotek z codziennego życia, a także odpowiedziała na liczne pytania dzieci dotyczące zawodu nauczyciela.
Wszyscy bawili się doskonale, a na koniec znaczna część uczestników spotkania oświadczyła, że w przyszłości zostanie nauczycielem.
I tego właśnie życzymy!

Tekst: W.Łukasiak, A.Korzeniewska

Zdjęcia: A.Korzeniewska

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Thursday the 29th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |