Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

31.05.2019- Dzień Dziecka w Szkolnej Świetlicy

Drukuj

1 czerwca - każde dziecko na ten wyjątkowy dzień w roku czeka z niecierpliwością. Dorośli prześcigają się w pomysłach, organizując dzieciom masę wspaniałych niespodzianek. W naszej szkole, w świetlicy szkolnej, także postanowiliśmy przygotować coś wyjątkowego. Wychowawcy zaproponowali wychowankom zabawę sportowo-umysłową . Każdy uczeń otrzymał specjalnie przygotowaną kartę gry, na której umieszczone zostały nazwy 9 konkurencji. Zadaniem każdego dziecka było podejmowanie kolejnych wyzwań, co potwierdzała pieczątka, stawiana przez nauczycieli na karcie gry.
Uczniowie skakali przez skakankę, przechodzili przez tunel, rzucali woreczkami do celu, starali się trafić do bramki i do kosza, kręcili hula- hop, rozwiązywali zagadki, powtarzali trudne zdania i rysowali piktogramy.
Na zakończenie zabawy wszystkie dzieci otrzymały słodką nagrodę, a chętni uczniowie kończyli dzień z pomalowaną buzią.
Kolejny Dzień Dziecka już za rok!

Tekst i zdjęcia: A.Korzeniewska

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Friday the 18th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |