Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Próbna ewakuacja w Szkole Podstawowej nr 321 w Warszawie

Drukuj

W dniu 25.09.2019 r. o godzinie 10.00 odbyła się próbna ewakuacja.
Budynek szkoły opuściło, w ciągu 6 minut, 581 uczniów (obecnych w szkole) z II - VIII oraz nauczyciele i pracownicy. Wszyscy sprawnie zajęli miejsca na boisku szkolnym w wyznaczonych sektorach, zgodnie z wcześniej opracowanym „Planem ewakuacji” na wypadek zagrożenia.
Akcja próbnej ewakuacji przebiegła szybko, sprawnie i bez zakłóceń. Wyznaczone osoby przeprowadziły kontrolę budynku, spisano liczbę uczniów w poszczególnych klasach, po czym odwołany został alarm. Zespoły klasowe pod opieką nauczycieli wróciły do sal lekcyjnych. Ewakuacja odbyła się bez udziału Straży Pożarnej.
Przebieg akcji obserwował przedstawiciel Urzędu Dzielnicy Bemowo.

Tekst: I.Idzikowska

 


 

Tuesday the 4th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |