Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Jesienna akcja charytatywna, 2019 r.

Drukuj

30 października zakończyliśmy kolejną ,,Jesienną Zbiórkę” artykułów spożywczych i higienicznych dla Mam i Dzieci przebywających w Domu Samotnej Matki i Dziecka przy ul. Szymanowskiego 4a w Warszawie. Podarunki, które tak licznie udało się zebrać dzięki Państwa zaangażowaniu zostały przekazane 4 listopada. Wywołały one niejeden uśmiech i radość na twarzach osób tam przebywających, ale i naszych jako organizatorów. 
Dziękujemy bardzo!

Tekst: A.Nowicka

Zdjęcia: A.Nowicka, M.Karkocha, D.Bartnik, A.Warda

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Saturday the 19th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |