Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Konkurs na najciekawszą makietę - „Obiekty Berlina”

Drukuj

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkolnym konkursie na najciekawszą makietę przedstawiającą obiekty Berlina, wśród wykonanych prac pojawiły się m.in. Wieża Telewizyjna, fragmenty Muru Berlińskiego, Brama Brandenburska, Reichstag oraz Most Glienicke łączący Berlin z Poczdamem. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się dużą kreatywnością i ogromnym talentem plastycznym, dodatkowo do każdej pracy dołączyli informacje o danym obiekcie oraz nazwy materiałów, w języku niemieckim, z jakich makieta została wykonana. Podsumowaniem konkursu było wyłonienie zwycięzców, 5 grudnia jury w składzie: pani Beata Tadaj i pani Hanna Kęczkowska za najlepszą pracę uznało makietę przedstawiającą Reichstag, wykonaną przez Damiana Adamowicza z klasy 7 A, II miejsce zajęła Magdalena Księżak z klasy 8 A, III natomiast Krzysztof Grabowski z klasy 8 D.
Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

Tekst i zdjęcia: B.Tadaj, H.Kęczkowska

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Friday the 18th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |