Dla Oliwii

W okresie przedświątecznym w świetlicy szkolnej przeprowadziliśmy szereg powiązanych z sobą przedsięwzięć takich jak:
- Dzielnicowy konkurs „Stroik bożonarodzeniowy”;
- Kiermasz bożonarodzeniowy;
- Mikołajkową loterię fantową.
W/w akcje miały na celu kultywowanie tradycji poprzez tworzenie ozdób bożonarodzeniowych przez dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej we współpracy z rodzicami oraz bemowskimi szkołami. Ponadto, przedsięwzięcia te promowały działalność świetlicy wśród innych szkół, niosły ze sobą dobrą zabawę świetliczaków, naukę współpracy, organizacji, a przede wszystkim wspólne działanie w słusznej sprawie, bowiem fundusze zebrane podczas sprzedaży ozdób oraz stroików bożonarodzeniowych, również tych z innych szkół, a także z loterii zostały w całości przekazane na potrzeby Oliwii, ciężko chorującej absolwentki naszej szkoły.
Z Waszą pomocą udało się zebrać i przekazać kwotę 2000 zł.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję, w tym rodzicom, nauczycielom, dzieciom za udział, zaangażowanie oraz okazaną pomoc.

Tekst: M.Karkocha