Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Akcja GÓRA GROSZA, 2019

Drukuj

Już po raz 20. w wielu polskich szkołach odbyła się akcja GÓRA GROSZA. Celem, na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.
Wolontariusze z klasy szóstych, siódmych i ósmych pod opieką p. Marty Miedziewskiej i p. Anny Jabłonowskiej chętnie zaangażowali się w GÓRĘ GROSZA. Udało się nam zebrać blisko 40 kg monet. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli ten wspaniały cel!

Tekst i zdjęcia: M.Miedziewska

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Friday the 3rd. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |