Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Konkurs "Cudze chwalicie, swego nie znacie-warszawskie Śródmieście"

Miło nam poinformować, że w VII edycji konkursu multimedialnego "Cudze chwalicie, swego nie znacie-warszawskie Śródmieście" organizowanego przez MDK "Muranów" w roku szkolnym 2018/2019 uczniowie naszej szkoły zdobyli nagrody. Przyznano miejsca i równorzędne nagrody w kategoriach wiekowych:
Nagrody równorzędne klas III-VI:
Maciej Hynowski kl.4B
Michał Rokicki kl.6d
Sandra Zybrant kl. 6b
W kategorii klas VI-VIII i III Gimnazjum:
Weronika Kostarska kl.8c
Nagrody równorzędne w kategorii klas VI-VIII i III Gimnazjum:
Gustaw Malec kl.8e
Brygida Silawko kl.8c

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

 


 

Konkurs Dzielnicowy "Nasi pupile pod jednym dachem"

Dnia 14 czerwca w SP nr 350 odbyło się uroczyste wręczenie nagród zdobytych w konkursie plastycznym “Nasi pupile pod jednym dachem“.
Laureaci reprezentujący naszą szkołę odebrali nagrody podczas uroczystego spotkania.

W KLASACH l
II miejsce - Zofia Turno kl.Ia
III miejsce - Lena Gortych kl.Ia
Wyróżnienie: Aleksandra Rumińska kl.Ia

W KLASACH ll
I miejsce - Maja Wasilewicz kl.IIf

Tekst: M.Karkocha

 


 

"Zacznij dobrze dzień"

W II półroczu roku szkolnego 2018/2019 szkoła uczetniczyła w ogólnopolskim projekcie "Zacznij dobrze dzień". Cel programu to ukazanie, jak ważne jest witanie się, co jest oznaką szacunku wobec drugiego człowieka, jednym z przejawów jego kultury osobistej, że pomaga wzmocnić pozytywne zachowania prospołeczne.
Dobre słowo wzmacnia poczucie bezpieczeństwa dzieci i ich samoakceptację, a dobre relacje w grupie pozytywnie wpływają nie tylko na spójność grupy, ale również na wynik w nauce :)
W ramach projektu przeprowadzone zostały dwa konkursy.

"Zacznij dobrze dzień - w kilku słowach"
I miejsce
- Wiktor Lagierski 3b
- Gabriela Jasiocha 4b
- Franek Kwiatkowski 7a
wyróżnienie
- Zuzanna Łowkis 1e
- Maja Tupalska 3d
- Hubert Sowiński 7c


"Różne sposoby witania się" (praca plastyczna A3)
I miejsce
- Magda Maj, Aneta Chomontowska, Iza Dylewska, Natalia Wojciechowska 2c
- Hanna Rogalska i Julia Biela 5g

II miejsce
- Szymon Korzeniewski 4c
- Piotr Maliszewski 6g

III miejsce
- Wiktor Lagierski 3b
- Maciej Hynowski 4b
- Nikola Schodnik i Pola Stefańska 1b
- Agata Wyganowska i Alicja Chychłowska 5d

wyróżnienia:
- Maciek Pluskwa-Dąbrowski 1a i Jagoda Pluskwa-Dąbrowska 6d
- Andżelika Drygała 6f i Kordian Drygała 2d
- Krzysztof Król 4c i Agnieszka Król 6d
- Joanna Banaszczyk i Magda Turniak 5e
- Grzegorz Kozłowski 4g
- Anna Florkiewicz 4d
- Michał Tempczyk 5b
- Aleksander Szybilski 5a
- Oskar Rowicki 7e
- Magdalena Ostrowska i Martyna Kos 7b
- Noelia Szymańska i Katarzyna Serafin 4e
- Amelia Pieckowska i Gabriela Kruss 4c

Tekst: K.Dzwonowska

 


 

Wyniki Dzielnicowego Konkursu "Słoneczne programowanie"

W Dzielnicowym Konkursie "Słoneczne programowanie" laureatami zostali:

w kategorii klas II-IV
II miejsce - Martyna Dobroń kl. 3

w kategorii klas V-VI
III miejsce - Jan Laskowski kl. 6

Tekst: K.Dzwonowska

 


 

Dzielnicowy Konkurs "Bezpieczna przygoda z Internetem"

Wyniki Dzielnicowego Konkursu Plastycznego "Bezpieczna przygoda z Internetem" dla uczniów klas 1-3 organizowanego przez SP 82:

w kategorii klas 1
II miejsce - Zuzia Domańska 
wyróżnienie - Paulina Sztenke 

w kategorii klas 2
II miejsce - Nina Staroń 
III miejsce - Piotrek Tyrkiel 
wyróżnienie - Nina Zygmunt 

w kategorii klas 3
I miejsce - Wiktor Lagierski 

 

Wyniki Dzielnicowego Konkursu Multimedialnego "Bezpieczna przygoda z Internetem" dla uczniów klas 4-6 organizowanego przez SP 82:

w kategorii wiekowej klas 6
I miejsce - Oliwia Pender

Tekst: K.Dzwonowska

 


 

Dzielnicowy Konkurs Fotograficzny "Świąteczne czary - mary"

Wyniki Dzielnicowego Konkursu Fotograficznego "Świąteczne czary – mary”

w kategorii "Dekoracja świetlna":
Miejsce II - WIKTOR LAGIERSKI kl. 3b

w kategorii "Malowanie światłem":
Miejsce I - ALICJA ZIELIŃSKA kl. 1d

Dziękuję laureatom i wszystkim, którzy podjęli się wyzwania.

K.Dzwonowska

  

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Dzielnicowy Konkurs Kolęd

11 stycznia br. w SP nr 357 odbył się Dzielnicowy Konkurs Kolęd i Pastorałek dla Świetlic Szkolnych.
W konkursie wzięli udział przedstawiciele z sześciu bemowskich szkół.
Nasi młodzi artyści zdobyli wyróżnienia: w kategorii duet z kolędą “Był pastuszek bosy“: Maja Truszkowska, Gabrysia Błaszczyk, Nina Wytrykowska, Bartosz Ukleja z kl. IIF oraz w kategorii zespół z pastorałką “Święta to czas niespodzianek“: Kinga Domagała, Natalia Hejne, Zuzanna Główka z kl. ID.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy!
Wychowawcy: Marlena Karkocha, Joanna Turczyńska

Tekst: M.Karkocha

Zdjęcia: A.Warda, M.Karkocha

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Warszawski konkurs plastyczny - „100 sukcesów Polaków na 100-lecie niepodległości” dla świetlic szkolnych

Dzieci uczęszczające do naszej świetlicy wzięły udział w warszawskim konkursie plastycznym „100 sukcesów Polaków na 100-lecie niepodległości” zorganizowanym przez świetlicę przy Szkole Podstawowej nr 88 im. Gabriela Narutowicza w Warszawie.
Laureatki konkursu w kategorii 6 - 8 lat:

  • Ewa Sikorska kl. II E - II miejsce
  • Julia Laskowska kl. II E - wyróżnienie

 

Autorki zwycięskich prac otrzymały nagrody ufundowane przez organizatora konkursu.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zebrała: A.Warda

 


 

Wyniki konkursu „Obraz wolności”

Jury konkursu plastycznego „Obraz wolności” przy Ognisku Artystycznym Nowolipki ogłosiło wyniki. Przy wyborze prac Jury brało pod uwagę między innymi: umiejętność przedstawienia tematu w formie plastycznej, sugestywność przedstawienia tematu, zrozumienie tematu,
W konkursie plastycznym pt. „Obraz wolności" wzięło udział 89 uczestników z 18 szkół.
Jury po obejrzeniu prac nadesłanych na konkurs postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia następującym uczestnikom naszej szkoły:
Wyróżnienie:
Ignacy Mrozek z klasy Ie
Wyróżnienie udziałem w wystawie:
Antonina Halina Kaliszewska Ie
Jan Hynowski VIIIh
Antoni Kowalczyk VIg

Tekst i zdjęcia: bibliotekarze

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Dzielnicowy Konkurs Plastyczny “Pocztówka dla Niepodległej”

Wyniki Dzielnicowego Konkursu Plastycznego “Pocztówka dla Niepodległej” organizowanego w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Piękna nasza Polska cała".
klasy 1

  • II miejsce

Ewa Wrzeszcz

  • wyróżnienie

Barbara Kochnio

klasy 2

  • II miejsce

Piotr Walczyk

  • III miejsce

Magdalena Pakulska

klasy 3

  • II miejsce

Aleksander Puchalski

  • III miejsce

Julia Orgelbrant-Paśko

Zebrała: K.Dzwonowska

 


 

Konkurs przedmiotowy z języka niemieckiego dla klas VII

13 grudnia 2018 r. rozstrzygnięty został konkurs z języka niemieckiego dla klas VII. Uczniowie przygotowali plakaty przedstawiające przybory szkolne. I miejsce zdobyła klasa VII c, a klasa VII f otrzymała wyróżnienie.
Zwycięzcom gratulujemy.

Nauczyciele języka niemieckiego: Hanna Kęczkowska i Beata Tadaj

 


 

Dzielnicowy Konkurs Fotograficzny „Bemowo? – Tu się bawię na sportowo!”

W Dzielnicowym Konkursie Fotograficznym „Bemowo? – Tu się bawię na sportowo!” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 350 wyróżnienia otrzymali:

  • Wiktor Lagierski kl. 3
  • Piotr Walczyk kl. 2
  • Ignacy Mrozek kl. 1
  • Alicja Zielińska kl. 1

 

Zadaniem konkursowym jest zrobienie zdjęcia prezentującego szkolne place zabaw, szkolne boiska lub otoczenie szkoły związane z aktywnym wypoczynkiem. Celem jest zaprezentowanie i promowanie bemowskich szkół i ich otoczenia jako miejsc zachęcających dzieci do aktywnego wypoczynku.

Tekst: K.Dzwonowska

Zdjęcia: uczniowie

  

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Turniej Patriotyczny "Kocham Cię Polsko" dla klas III

W ramach projektu "Piękna nasza Polska cała" 22.11.2018 r. w klasach trzecich został zorganizowany Turniej Patriotyczny "Kocham Cię Polsko". Quiz przeprowadzony był w programie Kahoot. W Turnieju bezbłędnie i najszybciej odpowiadali:

  • Maksymilian Bartkowski
  • Zofia Malinowska
  • Aleksandra Rubacha
  • Anna Sala
  • Martyna Dobroń

 

Tekst i zdjęcia: K.Dzwonowska

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Thursday the 17th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |