Dzielnicowy Konkurs Kolęd

11 stycznia br. w SP nr 357 odbył się Dzielnicowy Konkurs Kolęd i Pastorałek dla Świetlic Szkolnych.
W konkursie wzięli udział przedstawiciele z sześciu bemowskich szkół.
Nasi młodzi artyści zdobyli wyróżnienia: w kategorii duet z kolędą “Był pastuszek bosy“: Maja Truszkowska, Gabrysia Błaszczyk, Nina Wytrykowska, Bartosz Ukleja z kl. IIF oraz w kategorii zespół z pastorałką “Święta to czas niespodzianek“: Kinga Domagała, Natalia Hejne, Zuzanna Główka z kl. ID.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy!
Wychowawcy: Marlena Karkocha, Joanna Turczyńska

Tekst: M.Karkocha

Zdjęcia: A.Warda, M.Karkocha

Warszawski konkurs plastyczny - „100 sukcesów Polaków na 100-lecie niepodległości” dla świetlic szkolnych

Dzieci uczęszczające do naszej świetlicy wzięły udział w warszawskim konkursie plastycznym „100 sukcesów Polaków na 100-lecie niepodległości” zorganizowanym przez świetlicę przy Szkole Podstawowej nr 88 im. Gabriela Narutowicza w Warszawie.
Laureatki konkursu w kategorii 6 - 8 lat:

• Ewa Sikorska kl. II E - II miejsce
  • Julia Laskowska kl. II E - wyróżnienie

Autorki zwycięskich prac otrzymały nagrody ufundowane przez organizatora konkursu.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zebrała: A.Warda

Wyniki konkursu „Obraz wolności”

Jury konkursu plastycznego „Obraz wolności” przy Ognisku Artystycznym Nowolipki ogłosiło wyniki. Przy wyborze prac Jury brało pod uwagę między innymi: umiejętność przedstawienia tematu w formie plastycznej, sugestywność przedstawienia tematu, zrozumienie tematu,
W konkursie plastycznym pt. „Obraz wolności" wzięło udział 89 uczestników z 18 szkół.
Jury po obejrzeniu prac nadesłanych na konkurs postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia następującym uczestnikom naszej szkoły:
Wyróżnienie:
Ignacy Mrozek z klasy Ie
Wyróżnienie udziałem w wystawie:
Antonina Halina Kaliszewska Ie
Jan Hynowski VIIIh
Antoni Kowalczyk VIg

Tekst i zdjęcia: bibliotekarze

Dzielnicowy Konkurs Plastyczny “Pocztówka dla Niepodległej”

Wyniki Dzielnicowego Konkursu Plastycznego “Pocztówka dla Niepodległej” organizowanego w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Piękna nasza Polska cała".
klasy 1

Ewa Wrzeszcz

• wyróżnienie

Barbara Kochnio

klasy 2

Piotr Walczyk

• III miejsce

Magdalena Pakulska

klasy 3

Aleksander Puchalski

• III miejsce

Julia Orgelbrant-Paśko

Zebrała: K.Dzwonowska

Konkurs przedmiotowy z języka niemieckiego dla klas VII

13 grudnia 2018 r. rozstrzygnięty został konkurs z języka niemieckiego dla klas VII. Uczniowie przygotowali plakaty przedstawiające przybory szkolne. I miejsce zdobyła klasa VII c, a klasa VII f otrzymała wyróżnienie.
Zwycięzcom gratulujemy.

Nauczyciele języka niemieckiego: Hanna Kęczkowska i Beata Tadaj

Dzielnicowy Konkurs Fotograficzny „Bemowo? – Tu się bawię na sportowo!”

W Dzielnicowym Konkursie Fotograficznym „Bemowo? – Tu się bawię na sportowo!” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 350 wyróżnienia otrzymali:

• Wiktor Lagierski kl. 3
  • Piotr Walczyk kl. 2
  • Ignacy Mrozek kl. 1
  • Alicja Zielińska kl. 1

Zadaniem konkursowym jest zrobienie zdjęcia prezentującego szkolne place zabaw, szkolne boiska lub otoczenie szkoły związane z aktywnym wypoczynkiem. Celem jest zaprezentowanie i promowanie bemowskich szkół i ich otoczenia jako miejsc zachęcających dzieci do aktywnego wypoczynku.

Tekst: K.Dzwonowska

Zdjęcia: uczniowie

Turniej Patriotyczny "Kocham Cię Polsko" dla klas III

W ramach projektu "Piękna nasza Polska cała" 22.11.2018 r. w klasach trzecich został zorganizowany Turniej Patriotyczny "Kocham Cię Polsko". Quiz przeprowadzony był w programie Kahoot. W Turnieju bezbłędnie i najszybciej odpowiadali:

• Maksymilian Bartkowski
  • Zofia Malinowska