Zapraszamy na „Giełdę Zawodów. Dobrze wybrane”

Stolica promuje i popularyzuje szkolnictwo zawodowe. Podczas dwudniowej „Giełdy Zawodów” w Pałacu Kultury i Nauki - 11-12 marca, godz. 9.00-19.00. zaprezentują się stołeczne technika i szkoły branżowe I stopnia.
Stołeczne szkoły zawodowe kształcą w 70 zawodach, które podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane w podziale na następujące branże:
Gastronomia, Hotelarstwo i Turystyka
Ekonomia i Handel
Transport i Drogownictwo
Budownictwo
Nowe Technologie
Usługi
Fotografia i Multimedia
Uczniowie klas VIII szkół podstawowych, którzy odwiedzą giełdę będą mogli uzyskać informacje na temat różnych zawodów oraz zapoznać się ze specyfiką nauczania danego zawodu. Będą mogli porozmawiać z uczniami, którzy uczą się już danego zawodu a także skorzystać z indywidualnych porad doradców zawodowych.
Zwiedzający mogą liczyć na dodatkowe atrakcje - prezentacje multimedialne, gry edukacyjne i filmy przygotowane przez szkoły zawodowe.
Zapisy będą prowadzone za pomocą systemu elektronicznej rejestracji pod adresem:
gieldazawodow.wcies.edu.pl od 25 lutego od godz. 9.00 do 5 marca lub do wyczerpania limitu miejsc. Rejestracja obejmuje zorganizowane grupy uczniów ze szkół podstawowych (do 32 uczniów) wraz z opiekunem.
Wstęp wolny dla rodziców od godz. 15.00 do 19.00

Prezentacja dla rodziców uczniów klas VIII szkół podstawowych

Prezentacja dla rodziców uczniów klas VIII szkół podstawowych pt. "Rodzic jako doradca swojego dziecka przy wyborze szkoły ponadpodstawowej" - link

Sunday the 29th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM